Android TV’yi telefona bağlamak (TV üzerinden telefon kontrol)

Android TV’yi telefona bağlamak (TV üzerinden telefon doğrudan)

Android TV üzerinden telefon sadece nasıl doğrudan edilir? Kim videomuzda, ofisimize inceleme için itibaren Philips 55PUS7504 modelini yoluyla, Android Home uygulaması üzerinden telefonumuzu TV’ye yansıtıyoruz.

İlginizi çekebilir: Telefondan TV’ye kablosuz görüntü aktarma

Android TV’yi telefona bağlamak – TV üzerinden telefon doğrudan sadece nasıl yapılır?

İlk olarak Android TV’niz aracılığıyla Android telefonunuzun özdeş Wi-Fi ayına bağlantılı olması gerekiyor. Ardından, pratik telefonumuzla Google’ın pratik daire ürünlerini garip bir panelden gerçekleştirmek için geliştirdiği Google Home uygulamasını telefonumuza kuruyoruz.

Google Home uygulamasını açtığımızda, eğer telefonumuz ve ayrıca TV’miz özdeş ağa bağlıysa her türlü bir düzeltme yapmaya gerekir kalmadan birdenbire simge durumuna küçült menüde TV’miz görünecektir. Bizim örneğimizde birdenbire aşağıda listelenmiş 55PUS7504 ismiyle TELEVİZYON menüde belirdi. Buradan televizyona tıkladığımızda hem pratik telefonumuzun görüntüsünü TV’ye yansıtma, hem de TV’nin gürültü seviyesi seç bazı özelliklerini direkt olarak telefon üzerinden doğrudan etme seç işlevleri kullanabiliyoruz. Eğer telefonumuzdaki görüntüyü TV’ye aktarmak istiyorsak birdenbire özgürlük köşedeki “Ekranımı yansıt” tuşuna basmamız yeter. Bundan daha sonra telefonumuzu istisnai olarak daha önemli bir göster sunan televizyonumuz üzerinden doğrudan edebiliriz.

Eskiden bir videomuzda da bahsettiğimiz seç, telefonunuzu TV’ye bağlamanın sayısız benzersiz yöntemi sahip olmak. Kablosuz olarak Android TV’lerde görüntü aktarmak son derece basit. Örneğin YouTube’da izlediğiniz bir videoyu televizyonunuza yansıtmanız için garip yapmanız gereken YouTube ekranında zirve bölümde kuruluş hinterlandı “yansıt” seçeneğine gelerek açılan menüde televizyonunuzu seçmek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android TV’yi telefona bağlamak (TV üzerinden telefon kontrol)

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply