Android Uygulamaları Chrome OS’ta İstenilen Seviyede Değil

Android Uygulamaları Chrome OS’ta İstenilen Seviyede Değil

Google bir zaman dilimi daha önce {artık} Android uygulamalarının Chrome OS ileri de çalışacağını duyurmuştu yanı sıra Samsung Chromebook Plus kim yolda kapsamlı bir eylem kesinlikle olacak.

Chrome OS çalışma sistemine kurucu Samsung Chromebook Plus kim tam hafta 450 dolardan satışa çıkacak yanı sıra Android uygulamalarını bünyesinde çalıştırmak üzere tasarlandı. Bilgisayarda işlemci çipi olarak tonit bir istisnai olarak mobil modelinde gördüğümüz ARM mimarili işlemciler bulunuyor. Ekipman Google aracılığıyla bölgesel çağrı kurularak geliştirildi.  Yine de rutin performansı pek kendinden beklenildiği stil olmayabilir.

Alışkanlık desteği ancak beta halinde yanı sıra kim rahatsızlık sonuna {kadar} hissediliyor. Bilgisayarı deneyen eleştirmenler uygulamalarda bir istisnai olarak sorunların olduğunu açıkladı. Uygulamalar ekrana itibaren telefon uygulamalarından farksız yanı sıra Chromebook’un 12 inçlik ekranı için özelleştirilmemiş. Bazı uygulamalar kendiliğinden kapanıyor.

Dokunmatik göstermek yanı sıra stylus desteği aracılığıyla itibaren Chromebook Plus ancak bir Chromebook. Android uygulamalarını çıkarırsak ancak o çarpıcı deneyimi sunuyor. Yine de Android uygulamalarının yanı sıra geliştiricilerinin daha istisnai olarak yüksek geçit alması lazım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Uygulamaları Chrome OS’ta İstenilen Seviyede Değil

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply