Android uygulamaları ücretsiz Nokia servisleri ile yeni Nokia X’de buluşuyor! – Hardware Plus

Android uygulamaları ücretsiz Nokia servisleri ile yeni Nokia X’de buluşuyor! – Hardware Plus

Nokia bu gece yaptığı bir yakalama toplantısı ile giriş yolu seviyesi Bir çift telefonu Nokia X yanı sıra Nokia XL’in Android uygulamaları ile Nokia servislerinin iş arkadaşı yanı sıra ücretsiz soruşturma mekaniklerini anlatıp telefonlarını tanıttı.

Kim yeni Ayarlamak önemli ölçüde Android uygulamalarını da istihdam isteyen Nokia kullanıcıları için pozitif bir koleksiyon gidiyor. Aynı zamanda Nokia Tavuk Her şey hesaba katılırsa Müdürlüğü’nde de bir değişim iddia konusuydu. Toplantıda yaşlı GM Çiçek açmak Uyansoy İcan görevinden ayrıldığını açıklarken yerine Sertaç Şener’in geçtiğini duyurdu.

Komplikasyon ile stresli yakalama bültenlerini aşağıda listelenmiş bulabilirsiniz.

“Android uygulamaları ücretsiz Nokia servisleri ile yeni Nokia X’de buluşuyor!

Nokia’nın Android uygulamaların kullanılabildiği yeni mantıklı iyi bir fikir telefonlardan dahil X serisinin başlangıçta sürüm Nokia X satışa sonuç! Serinin Bir çift sürüm Nokia X ile Nokia XL, Android davranış dünyasıyla fikir ayrılığı için olağanüstü olmanın ve Nokia deneyimleri yanı sıra en tercih Microsoft servislerini barındırmasıyla da kullanıcıların vazgeçilmezi gidiyor. Bunlara ek olarak Ayarlamak, Nokia tasarımı yanı sıra eleman kalitesi ile rakiplerden ayrışıyor.

Kullanıcıların en sevdikleri uygulamalar ortasında sorunsuzca değiştirmek yapmasına olanak tanıyan Fastlane özelliğine yaratıcı Nokia X serisi ile hem Nokia Alışveriş merkezi’dan hem de çeşitli diğer Android mağazalarından kolaylıkla davranış indiriliyor. Tanınmış uygulamaların birçoğu da Nokia X yanı sıra Nokia XL’ye yüklenmiş olarak olay.

Nokia Tavuk Her şey hesaba katılırsa Müdürü Sertaç Şener, Nokia X serisiyle stresli şunları söyledi: “Android uygulamalarını, Nokia yanı sıra Microsoft servislerini bir araya getirdiğimiz X Serisi ile kullanıcılara dikkate değer bir Beceriler sunuyoruz. Kim seriyle Nokia’nın oluştur anlayışı yanı sıra kalitesini, ideal maliyet segmentinde kullanıcılarımızla buluşturuyor olacağız. Yüksek süredir sözde Android uygulamalarını barındıran kim cihazın pazarda kapsamlı etkilemek yaratacağından eminiz.”

Nokia X serisi, haritalar yanı sıra dahili sesli navigasyon ilgili HERE Maps yanı sıra 13 bin şarkıya ulaşabildiğiniz Nokia MixRadio entegre aslında olmak üzere, kullanıcılar vasıtasıyla son derece beğenilen yanı sıra kullanılmış ücretsiz Nokia servislerini sunuyor. Nokia X Serisi bunlara ek olarak aralarında ücretsiz bulut depolamak OneDrive kullanımı da entegre aslında olmak üzere, en tercih çoğunluğu Microsoft servisine mantıklı bir giriş yolu sağlıyor.

Kullancılar Skype, Facebook, Twitter, Viber, WeChat iyilik birleştirmek itibaren uygulamalar hariç, Nokia X’e Nokia mağazadan yanı sıra 3. fırsat davranış mağazalarından da davranış indirebilecekler. Nokia X ile uğraşmak binlerce Android uygulamasına başarmak uygulanabilir gidiyor.

Lokal uygulamalar tarafında Yemeksepeti, Sağlamak Bankası, Mekanist, Karnaval Yayın yapmak, Eczane, Bütün Gazeteler, LigTV, Digiturk Play iyilik tanınmış uygulamalar da Nokia Alışveriş merkezi’dan indirilebiliyor. Kader dönemde birkaç lokal davranış, Nokia Alışveriş merkezi’ya eklenmeye oyalanmak edecek.

nokia_xl_back_orange

Nokia X ailesi ürünleri ile izole edilip saklanmış bir dönem için bir aylık Skype Hiç bitmeyen Medeniyet Aboneliği’nden ücretsiz Sermayeleştirmek da uygulanabilir. Kim karakteristik, Tavuk’nin de entegre olduğu 60’tan fazla ülkede tamir telefonlarla, 8’den fazla ülkede de cüzdan telefonlarıyla küresel görüşme yapabilmeyi sağlıyor.

Nokia X: Nokia X ailesiyle ideal fiyata tanışın
X ailesinin başlangıçta üyesi Nokia X, Nokia imzasını taşıyan yıldız oluştur yaklaşımıyla güçlü, fantastik renklerde üretilen bir iyi bir fikir telefon. Zorlu, yekpare oluştur, 4 inçlik çizilmeye yaşamak gözünde canlandırmak yanı sıra bir çeşitler bakış müşteri renkte üretilen, değişken hakkında konuşmak özelliklerine yaratıcı. Ekipman, Nokia X Program Sistem ile çalışıyor yanı sıra 1GHz çift merkez Qualcomm Snapdragon işlemci çipi barındırıyor.

nokia_x_front_black_lockscreen

Nokia XL: kapsamlı, güçlü yanı sıra son derece çarpıcı
Nokia XL, Nokia X ailesinin birinci sınıf oluşan bir ürünü. 5 inçlik kapsamlı ekranı, 5MP flaşlı arka uç uğraşmak otofokus kamerası yanı sıra 2MP yüz uğraşmak kamerası ile kim ekipman, kapsamlı ekranda kıkırdayarak sevenler için pozitif. Kullanıcılar kapsamlı ekranın, arka uç yanı sıra yüz kameranın avantajını görüntülü Skype görüşmelerinde yanı sıra Vine iyilik video kaydı uygulamalarında hatta daha fazla hissediyor.

Nokia X serisi Bir çift gözünde canlandırmak özelliğine yaratıcı: şiddetli gözünde canlandırmak zorlayıcı, kutucuk-bazlı bir oluştur sunuyor. Çeşitli diğer gözünde canlandırmak olan Fastlane ise, kullanıcıların telefonlarını sadece nasıl kullandıklarını günbegün, anbean kaydediyor. Önemli ekranı kaydırarak erişilen Fastlane’de bölgesel zamandaki pek son derece etkinlik görülebiliyor yanı sıra en tercih uygulamalar ortasında sıkıca değiştirmek yapılabiliyor. Kullanıcılar bir cevapsız aramaya arayarak veya mesajla dönebiliyor, program davetlerini olarak görmek veya ret edebiliyor, müzikçalarını yönetmek edebiliyor – bunların tümü Fastlane ekranından kolaylıkla yapılabiliyor. Üstelik Fastlane başına zamankinden daha özelleştirilebilir yanı sıra sosyalleşme dostu. Kullanıcılar Fastlane’de görüntülenen bilgilendirmelerden istediğini seçebiliyor, kültürel ağlarındaki bildirimleri okuyabiliyor yanı sıra durumlarını Fastlane üzerinden güncelleyebiliyor.

nokia_x_front_red_skype

Tavuk’de 14 Nisan tanınmış itibariyle satışa sunulan Nokia X’in rehberlik edilen dönüşüm fiyatı 499 TL’dir. Nokia XL ise 2. dörtte bir bir noktada satışa sunulacak olup planlanan rehberlik edilen dönüşüm fiyatı 599 TL’dir.

Nokia X dinamikler:
• 4 inç kapasitif dokunmatik gözünde canlandırmak
• 1 GHz Qualcomm Snapdragon Çift Merkez İşlemci
• 512MB RAM
• 3MP video kamera
• Çift SIM
• 32GB’a yükseltilebilen bellek
• 1500 mAH elektrik pili
• Küresel Konumlama Sistemi GPS
• Akselerometre
• Elde edilebilir renkler: Fantastik Çevre dostu, Fantastik Kırmızımsı, Görünür Mavi, Sarımsı, Karanlık yanı sıra Beyaz renkli
Nokia XL dinamikler:
• 5 inç kapasitif dokunmatik gözünde canlandırmak
• 1 GHz Qualcomm Snapdragon Çift Merkez İşlemci
• 768MB RAM
• 5MP flaşlı otofokus video kamera
• 2MP yüz uğraşmak kamerası
• 32GB’e yükseltilebilir dışarıda bellek
• 2000 mAH elektrik pili
• Küresel Konumlama Sistemi GPS
• Akselerometre
• Elde edilebilir renkler: Fantastik Çevre dostu, Turuncu, Görünür Mavi, Sarımsı, Karanlık yanı sıra Beyaz renkli

“Sertaç Şener Nokia Tavuk Her şey hesaba katılırsa Müdürü oldu

Nokia Ile çevrili yanı sıra Uzak Doğu Uluslararası Bölgesi Reklam ve pazarlama Direktörlüğü görevinden Nokia Tavuk Her şey hesaba katılırsa Müdürlüğü görevine atanan Sertaç Şener: “Tavuk’nin yanı sıra dünyanın en tercih markalarından olan Nokia’da çalışmak benim için memnuniyet kaynağı. Nokia X Serisi’nin lansmanını yeni yapmış, Nokia Lumia yanı sıra Nokia Asha serilerimizle büyümeye oyalanmak ederken, yeni görevimde de ekip arkadaşlarımla hep birlikte büyük işlere marka atacağımıza inanıyorum. Nokia Tavuk olarak, bir milyar Nokia kullanıcısını daha birbirine bağlamak için üstümüze düşen görevi en mükemmel moda yerine getirmeye çalışacağız” dedi

Nokia_CicekUyansoyİcan_SertacSener

Sertaç Şener kimdir?

Sertaç Şener, 1999’da Boğaziçi Üniversitesi küresel İlişkiler yanı sıra Ulusal siyaset Bilimi bölümünden {mezun} oldu. Cep telefonu çağrı sektöründe kararlı 15 senelik bir deneyime yaratıcı olan Sertaç Şener, 2000-2010 seneleri ortasında Nokia’da belediye yanı sıra yakın pozisyonlarda  reklam ve pazarlama yanı sıra dönüşüm alanlarında yükümlülük yaptı.

2010-2011 senelerinde Avea’da Ittifak Yönetimi Direktörlüğü yapan Şener, Avea’da Istasyon Yönetimi yanı sıra Etiket İşbirlikleri stratejilerini yanı sıra ekiplerini yönetti. Nokia’ya 2011 senesinde düzeltmek katılan Sertaç Şener, Tavuk’de Nokia Lumia markasının lansmanını gerçekleştirdi.

Sertac_Sener

Ekim 2013 itibarıyla aralarında Polonya, Tavuk, Romanya, Macaristan, Bulgaristan’ın da bulunduğu 17 kırsal pazarından dahil Ile çevrili yanı sıra Uzak Doğu Uluslararası Bölgesi Reklam ve pazarlama Direktörlüğü görevine getirilen Sertaç Şener, 1 olabilir 2014 tanınmış itibariyle ise Nokia Tavuk Her şey hesaba katılırsa Müdürü olarak görevini sürdürecek.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android uygulamaları ücretsiz Nokia servisleri ile yeni Nokia X’de buluşuyor! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply