Android ve iPhone Kullanıcıları Farklı Bir Yönden Karşılaştırıldı

Android ve iPhone Kullanıcıları Farklı Bir Yönden Karşılaştırıldı

Bugüne {kadar} Android kullanıcıları için özelleştirilebilirlik en önemli özelliklerden biriyken iPhone kullanıcıları için kolaylık ve hızlı kiralama öne sonuç.

Match.com aracılığıyla Research Now vasıtasıyla yürütülen araştırmada Android ve iPhone sahiplerinin birbirlerine bir bakış açıları karşılaştırıldı. Kim araştırmaya bağlı olarak iOS cihaza kurucu olanlar Android cihaza kurucu olan biriyle başlangıçta defa buluştuğunda onu normalden 21 katman ekstra zarar verici değerlendiriyor. Çeşitli diğer taraftan Android kullanıcıları ise başlangıçta defa gördükleri iPhone kullanıcılarını normalden 15 katman ekstra zarar verici değerlendirmede bulunuyor.

Buradan çıkan özet ise iOS kullanıcıları son derece fark edilir medeniyet değiller. Muhtemelen telefonlarını bir kültürel statü göstergesi olarak görüyorlar büyük olasılıkla de Android kullanıcılarının mesajlarının kaynak mavi yerine çevre dostu olduğunu düşünüyorlardır.

Kırık bir gözünde canlandırmak ise durumu daha da kötüleştiriyor. Özdeş analiz kadınların %86’sının başlangıçta buluşmada boşluk ekranlı bir telefona kurucu olan erkekleri zarar verici yönde değerlendiriyor. Böylece eğer boşluk bir ekrana kurucu Android üreticisi kullanıcısı bir erkekseniz başlangıçta buluşmada iPhone yönetici kadının baştan şansınız son derece fakir muhtemelen.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android ve iPhone Kullanıcıları Farklı Bir Yönden Karşılaştırıldı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply