Android Wear 2.0 Akıllı Cevaplamalar İçin Yapay Zeka Kullanıyor

Android Wear 2.0 Akıllı Cevaplamalar İçin Yapay Zeka Kullanıyor

Android Wear 2.0 sürümü aracılığıyla itibaren yeniliklerden bir tanesi de kullanıcıların itibaren mesajları özgürce cevaplamasını sağlayan Smart Reply özelliği.

Smart Reply sayesinde o en kısa sürede için telaşlı olan Android Wear 2.0 kullanıcıları tuhaf bir dokunuşla itibaren mesajları cevaplayabiliyor. Google vasıtasıyla yapılan açıklamada kim karakteristik makine üzerindeki cihaz öğrenimi sistemini kullanıyor. Kim sayede internete bağlantılı olmasa rağmen kim mesajları gönderebiliyor. Tedarikçi vasıtasıyla yapılan açıklamaya bağlı olarak eğer Expander isimli yapar bilgi takımı olmasaydı kim zor olurdu.

Kim sayede mantıklı cihazlarda cihaz öğreniminin kullanımının önü açıldı. Akıllı saatlerde kullanılmak istenen kelimenin tam anlamıyla resim öğrenimi adı çünkü bir nöral İnternet merkez bunu söyledikten sonra kim modeller saata sığmıyor. Burada listeleniyor ise resim öğreniminin değişik bir versiyonu merkez alıyor. Kim sentetik bilgi kullanıcıların mesajlarını belirlemek ederek buna bağlı olarak cevaplar hazırlıyor. Kim düzeni Google’ın bir zaman dilimi daha önce Gmail’de kullanıma soktuğu mantıklı cevaplar sistemine benzer olmak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Wear 2.0 Akıllı Cevaplamalar İçin Yapay Zeka Kullanıyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply