Android Wear 2.0 Cihazlar Yeni Özellikleri Direkt Play Store’dan Alacak

Android Wear 2.0 Cihazlar Yeni Özellikleri Direkt Play Store’dan Alacak

Geliştirme devi Google kim sene başında LG Watch Style yanı sıra Watch Sport modelleri aracılığıyla beraber Android Wear 2.0 sürümünü yayınlamıştı.

Android Wear 2.0 sürümü yayınlandığından çünkü itibaren manşet aracılığıyla sayısız değişiklikler oldu. Kim yeniliklerden bir tanesi de yüksek zamandır saatte kullanılanacak olan uygulamaların telefon yerine saatte tesis alacak olan Google Play Store uygulamasından indirilmesiydi.

Yeni yayınlanan bir geliştirmek aracılığıyla beraber hemen şimdi kim kalite nispeten daha gelişti. Hoi Lam kişiye özel Google+ hesabı üzerinden yaptığı açıklamada {artık} saatte tesis yerleşim bölgesi uygulamaya bir geliştirmek geldiğininde bunun kol saati ileri tesis yerleşim bölgesi Google Play Store uygulaması üzerinden gerçekleştirilebileceğini duyurdu. Kim inşaat Google’ın mekanik kurulum istediği mekanik anlaştık mı haline getirip firmware güncellemesi aracılığıyla yayınlamak yerine direkt olarak Play Store üzerinden yayınlayarak kullanıcıların çok daha hızlı ulaşmasını sağlayacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Wear 2.0 Cihazlar Yeni Özellikleri Direkt Play Store’dan Alacak

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply