Android Wear 2.0 Önümüzdeki Ay Kullanıma Sunulacak

Android Wear 2.0 Önümüzdeki Ay Kullanıma Sunulacak

Google vasıtasıyla bilge saatler için geliştirilen Android Wear koşu sisteminin 2.0 versiyonu Şubat ayında indirilebilir gidiyor.

Google’ın Android Wear 2.0’ı verimli hangi tarih yayınlayacağı belli kesinlikle değil bunu söyledikten sonra şimdiden geliştiricilere mesaj gitmeye başladı. Platforma alışkanlık geliştirenlerin kodlarını ve ayrıca güncellemelerini hazırlamaları istendi. eğitmek Play Store üzerinden indirilebilecek.

Google’ın geliştiricilerin uygulamalarının güncellemeye telefonda olmasını istiyor. Verilen kim yükseltme aracılığıyla {artık} saatlerin telefon üzerinden Wi-Fi ağına bağlantı ve ayrıca uygulamaları buradan indirmeleri gerekmiyor. {Artık} bütün kim adımlar direkt olarak kol saati üzerinden gerçekleştirilebilecek. Kim karakteristik 2016 yılının olabilir ayında düzenlenen Google’ın I/O yaratıcı konferansında en istisnai olarak öne çıkarılan özelliklerden bir tanesiydi.

Eylül ayında Google güncellemeyi 2017 yılına ertelediğini açıklamıştı. Tedarikçi aynı şekilde adı tanımlanamayan veya yapımcı tanımlanamayan Bir çift son zamanlarda bilge kol saati sürüm ileri çalışıyor. Son zamanlarda bilge saatlerin Google veya Pixel adında olmayacağını biliyoruz. Bunu söyledikten sonra kim cihazların afiş gemisi sürüm olacağına ve ayrıca koşu sisteminin son zamanlarda sürümü aracılığıyla beraber karşımıza çıkacağına belirli gözle bakılıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Wear 2.0 Önümüzdeki Ay Kullanıma Sunulacak

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply