Android Wear 2.0 Sürümü Bekleyemeye Değecek Gibi Gözüküyor

Android Wear 2.0 Sürümü Bekleyemeye Değecek Gibi Gözüküyor

Google pratik saatler için geliştirdiği Android Wear’ın aslen sürümünü 2014 yılında duyurduğunda pratik izle endüstrisi ancak baya gençti.

Android Wear’ın boyunca istisnai olarak fazla düşman bulunuyordu ve ayrıca o süre için üreticiler kişiye özel çalışma sistemlerini tarama ediyordu. Bunların ortasında Pebble, Samsung’un Tizen çalışma sistemli saati ve ayrıca Sony’nin SmartWatch OS seç rekabet kuruluş alıyordu. Yine de taşıyıcı pratik telefonlarda benimsediği anlayışı burada listeleniyor da benimsemeyi çalışmayı durdur etmedi. Tedarikçi hem yazılımı hem donanımı üreteceğine yazılımı türünün tek örneği bileşenler üreticilerine sunuyor.

Aradan 3 uzun yıllar geçti ve ayrıca kim politikası pratik izle pazarında da işe yaramış seç gözüküyor. Önemli ölçüde Apple Watch seç muazzam bir düşman varken pazarda tutunmayı başardı. Mantıklı izle çalışma sistemi bölümü Devlet Başkanı değiştirme David Singleton yaptığı açıklamada 2016’nın yılbaşı döneminde geçmek yıla bağlı olarak %70 ilerleme elde etmek ettiklerini belirtti.

Şu anda kim çalışma sisteminin taze sürümü yarın LG Watch Style ve ayrıca Watch Sport aracılığıyla olay. Singleton yaptığı açıklamada kim çalışma sistemini geliştirirken insanların pratik saatleri ne için kullandıklarının kesinlikle bir araştırmasını yaptıklarını ve ayrıca çalışma sistemini buna bağlı olarak optimize ettiklerini belirtti.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Wear 2.0 Sürümü Bekleyemeye Değecek Gibi Gözüküyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply