Android Wear Cihazlar iPhone ile Apple Watch Kadar Uyumlu Değil

Android Wear Cihazlar iPhone ile Apple Watch Kadar Uyumlu Değil

Android Wear 2.0 sonuç ve ayrıca şimdilik kesinlikle notlar almaya işlem bunu söyledikten sonra iPhone ile kullanıldığında Apple Watch’un yanına yaklaşamıyor.

Android Wear 2.0 araçlar hemen hemen bir buçuk senedir iPhone ile çalışıyor bunu söyledikten sonra cihazın fonsiyonlarının inanılmaz azı çalışıyor. Apple politikalarından dolayı iMessage’a kapı aralığı yok. Kim yüzden itibaren mesajları cevaplayamıyorsunuz. 3 üncü şenlik uygulamalar ve ayrıca bazı kol saati arkaplanları da problem çıkarıyor. Android Wear 2.0 ile bazı problemlerin önüne başarıyla geçti Google kim keşif saatte tesis banliyö Google Play Store da tıkandı.

Son zamanlarda işleyen sistemi ile beraber ihtiyatlı saatler {artık} telefondan daha gizlice olarak çalışıyor. Iyi bir fikir saatler etkinlik takibi yapıyor Google Play üzerinden müzk çalıyor, uygulamalar indiriyor ve ayrıca bunların bir çoğunu direkt olarak Wi-Fi’dan veya hücresel bağlantıdan yapıyor. Yine de Apple’ın telefonlarıyla kim kadar değil.

Problemlerin bir çoğunluğu Apple’ın kısıtlayıcı politikalarından kaynaklanıyor. Kim problemlerden birisi de program. Android Wear, Google Program ve ayrıca Apple Program ile çalışabiliyor. Bunun için telefondan hangisini kullanacağınızı seçmeniz lazım. Yine de Google Takvimi seçtiğinizde özel Google hesabında tesis banliyö etkinliklere erişim sağlamak sağlanırken Apple Program seçildiğinde bütün bütün {doğum} günlerine, tatillere bütün bütün hesaplarda hangi etkinlikler varsa erişim sağlamak sağlanabiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Wear Cihazlar iPhone ile Apple Watch Kadar Uyumlu Değil

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply