Android’de AirDrop benzeri Peer to Peer platformuna yeni markalar katıldı!

Android’de AirDrop benzeri Peer to Peer platformuna yeni markalar katıldı!

 OnePlus, Black Shark, Realme ve ayrıca Meizu da son zamanlarda Xiaomi, Oppo ve ayrıca Vivo vasıtasıyla başlatılan Peer to Peer Transmission Alliance’a katıldığını duyurdu. Yurtiçi, Apple’ın AirDrop sisteminin benzerini Android’e getirmeyi hedefliyor.

Markalar arası iş arkadaşı kayıt paylaşım topluluğu, geçtiğimiz yılın Ağustos ayında duyuruldu ve ayrıca şaşırtıcı bir şekilde anlık bir zamanda sistemi bünyesine katan telefonları gördük. Duyuruyu yaparken bütün markaları katılıma takdir eden Xiaomi, aylar bundan sonra OnePlus, Black Shark, Realme ve ayrıca Meizu markalarından davete çözüm aldı. Topluluğa yeni katılan markalar dün gece itibarıyla, Weibo üzerinden birliğe dernek aracılığıyla gergin yönetilen olarak duyurular gerçekleştirdi. Topluluğun kurucuları ile çevrili kuruluş banliyö bölgesi Xiaomi ve ayrıca Oppo çatısı altındaki Black Shark, OnePlus ve ayrıca Realme’nin platforma katılması harika olmadı. Fakat Meizu, topluluğa kurucular hariç katılan aslen şirket olma özelliğini taşıyor.


İlginizi çekebilir: Firefox Send aracılığıyla dikkatle kayıt paylaşımı yapılabiliyor!


XDA Developers’a bağlı olarak, iç vasıtasıyla olarak kullanılmak için üretildi Peer to Peer kayıt paylaşım protokolü 20 MBps’ye {kadar} kayıt aktarım hızı sunabiliyor. Yüksek zamandır Android vasıtasıyla demek ekipman arası kablosuz kayıt paylaşımı özelliği ancak sunulamadı. Özelliği cihazlarına dahil etmek eden markaların artması aracılığıyla bir noktada Android’li cihazlarda da kablosuz kayıt paylaşımı basit ve ayrıca derhal bir hal alabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android’de AirDrop benzeri Peer to Peer platformuna yeni markalar katıldı!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply