ANDROID’DE SON NOKTA! | VIVO X70 Pro+ Deneyimi –

ANDROID’DE SON NOKTA! | VIVO X70 Pro+ Deneyimi –

vivo, X70 Pro+ tasarım aracılığıyla amiral gemisi sınıfta en hevesli modeliyle yarışıyor. Global olarak yanı sıra böylece ülkemizde de satışa çıkmayan tasarım teslim etmek ettik yanı sıra sizlerde deneyimlerimi paylaşıyoruz.

Tasarlamak kısmında 164.5 x 75.2 x 8.9 mm boyuta yaratıcı olan varyasyon kararlı olarak 209 büyükbaba ağırlığında. 3 özel renge yaratıcı olan modelden karanlık olan cam, çeşitli diğer ikisi arka uç kapakta mavi yanı sıra turuncu aslında olmak üzere doğal deri görünümüne yaratıcı. Bir amirale yakışacak moda trendi IP68 sertifikasıyla suya yanı sıra kir e karşı da güç gösteriyor.

vivo X70 Pro+ 6,78 inç ekranda 1440 x 3200 piksel uzlaşma anlaşması sunarken 517 PPI piksel yoğunluğuna yaratıcı. Aynı şekilde kim gözünde canlandırmak LTPO (Ayarlanabilir) 120 Hz gözünde canlandırmak tazeleme oranınsa yaratıcı bir AMOLED gözünde canlandırmak. Samsung E5 kullanan varyasyon bununla hep birlikte HDR10+ desteğine, 1 milyar gölge gösterebilmesi özelliğinin yakın 10bit gölge derinliği de sunuyor. Her zaman 1000 nit ışıltı değeri sunarken Güneş aşağıda 1500 nite {kadar} çıkabiliyor.

Verimlilik konusunda da Android telefonlar orta en hevesli modellerden birisi olmasını içerisindeki Qualcomm Snapdragon 888+ 5G işlemcisiyle kanıtlıyor. Buna ayrıca Adreno 660 resim birimi ile gel ediyor. 12GB RAM yanı sıra 256GB depolamasıyla beraber itibaren modelde benzer şekilde RAM’i hafızadan +4GB alarak 16GB’ye {kadar} arttırabiliyorsunuz. Günlük kayıt kullanımda her türlü bir takılma donma yavaşlama olmazken, Çin versiyonu olduğundan dolayı içerisinde Android 11 aracılığıyla beraber OriginOS 1.0 çalışma sistemi çalışıyor. Muazzam ikonlarla dahil kim arayüz düzgün çalışmasının yakın performanslı kullanımda da aksamıyor.

Video kamera tarafı ise vivo X70 Pro+’ın en şiddetli olduğu tanımak. ZEISS aracılığıyla organizasyon birliğinde olan vivo kim telefonunda kullandıkları lensleri ZEISS markası vasıtasıyla zanaat. 50MP şiddetli kameraya yaratıcı olan varyasyon, 48MP MP çözünürlüklü 114 derecelik bir kapsamlı pozisyon kamerası elde edilebilir. İkinci kamerası ise 12MP çözünürlüğü sunan bir telefoto kamerası. Dörtte bir kamerası ise 8MP uzlaşma anlaşması sunan bir periskop kamerası. Kim kameralar aracılığıyla hep birlikte 8K çözünürlüğünde videolar çekimi yapabiliyorsunuz. Ayrıca 4K 60fps videoda çekebilmek başarılabilir. Başına kameranın OIS’e yaratıcı olduğunu da belirtelim. Aynı şekilde kapsamlı pozisyon kamerasında da GIMBALL OIS elde edilebilir. Kim sayede ultra stabil videolar çekimine etkinleştir veriyor. Yüz kamerada da 32MP uzlaşma anlaşması sunan bir video kamera bulunuyor. Full HD çözünürlüğünde 30fpste çevrimiçi video çekimini yapabiliyor.

Gürültü konusunda ise bir amirale yakışacak moda trendi stereo ses hoparlörü bulunduran varyasyon aslen defa stereo kullanan bir vivo etiket pratik telefonu olarak da tavsiye çekiyor. Aynı şekilde Type C girişinden de kulaklığa etkileşim sağlayabiliyorsunuz.

Batarya konusunda da şiddetli özelliklere yaratıcı olan vivo X70 Pro+ 4500 mAh bataryadan gücünü alıyor. Paket içerisinden 66W değerine yaratıcı bir suçlamak aleti çıksa da optimum olarak 55W aracılığıyla suçlamak olabiliyor. Aynı şekilde kablosuz olarak da 50W hızında suçlamak olabiliyor.

İnternet bağlantıları kısmında da WiFi 5 yanı sıra Bluetooth 5.2 seçenekleri aracılığıyla hep birlikte itibaren varyasyon hediye teknolojileri içerisinde barındırıyor. Çin’de kararlı olarak 1100$ seviyesinde satılan kim varyasyon çevresinde sizler ne düşünüyorsunuz, yorumlarınızı geri bildirim kısmında belirtmeyi unutamayın.

#vivo #vivoX70Pro+ #X70Pro+

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ANDROID’DE SON NOKTA! | VIVO X70 Pro+ Deneyimi –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply