Android’de Yıllardır Olan 6 Yeni iPhone 13 Özelliği – Hardware Plus

Android’de Yıllardır Olan 6 Yeni iPhone 13 Özelliği – Hardware Plus

iPhone 13 ve ayrıca iPhone 13 Pro, eski modellere bağlı olarak kıyaslandığında bazı taze özellikler ve ayrıca değişiklikler aracılığıyla birbirleriyle olay. Bunların içine daha akıcı ekranlar, daha detaylı kameralar, daha yüksek elektrik pili ömrü, daha minik bir çentik ve ayrıca daha fazlası kim yenilikler ile çevrili.

Yüksek zamandır iPhone kullananlar için kim özellikler kapsamlı bir bina ve inşaat olarak gözükebilir. Bunu söyledikten sonra taze itibaren kim özelliklerin birçok yıllardır Android telefonlarda erişilebilir. Sayısız yönden bakıldığı dönem Android ekipman, sonuçlandırmak çıkan iPhone 13 serisinin önünde. Daha kapsamlı ve ayrıca çentiği bulunmayan ekranlar, 6 kata {kadar} çok daha hızlı suçlama ve ayrıca daha fazlası bunların başında olay. Burada iPhone 13 serisi aracılığıyla birbirleriyle itibaren yine de yüksek zamandır Android cihazlarda olan bazı mekanik görebilirsiniz.

(*13*) Uzun Yeniden modelleme Hızına Kurucu Ekranlar

(*6*)

Kim uzun yıllar iPhone 13 Pro serisinin öne çıkan en kapsamlı özelliklerden birisi 120 Hz göstermek iyileştirme hızına yaratıcı ProMotion ekranıydı. Kim, ekranın iyileştirme hızını 10 Hz’den 120 Hz’ye {kadar} her zaman ayarlanmasına etkinleştir vererek daha akıcı bir göstermek sunmakta.

Bunu söyledikten sonra Android telefonlar uzun iyileştirme hızını 2019’da başlattı. OnePlus 7T o uzun yıllar içerisinde 90Hz göstermek iyileştirme hızı aracılığıyla gelirken, Samsung ise 2020’nin başlarında 120Hz göstermek iyileştirme hızına yaratıcı Galaxy S20 serisini piyasaya sürmüştü.

 

Daha Minik Çentik İçeren Ekranlar

iPhone X tasarım aracılığıyla 2017 yılında göstermek içerisinde bir çentik çıkararak piyasaya sürülen aslen ekipman ile çevrili olanaklar almıştı. Kim çentik tasarımının ardından Android cihazlarda da kim çentik tasarımı görülmeye başlandı. Bunu söyledikten sonra aslen başlangıçlardan birisinin Apple yaptı diye olarak görüntüle edebiliriz.

2017 yılından günümüze gelirsek Apple kim çentiği iPhone 13 serisine {kadar} özel %20 küçültebilmeyi başardı. Bazı Android telefonlara bakıldığında ise çentik tasarımını mükemmel kaldırdığını görebiliriz. OnePlus 2018 sonlarında ekrandan çentiği çıkararak başlangıç ​​aşaması kamerayı yerleştirebileceği delikli bir tasarıma vardiya yaptı. Kim hareketten bundan sonra Samsung’da 2019 yılında Galaxy S10 serisinde kim tasarıma vardiya yaptı.

Toparla çıkan söylentilerde, Apple 2022’de iPhone 14 serisinde çentik tasarımını bırakacağı öne sürülüyor. Bunu söyledikten sonra net bir yeterlilik yok.

 

128 GB Dahili Depolamak

iPhone depolama alanı

Apple, iPhone 13 ve ayrıca iPhone 13 mini aracılığıyla birbirleriyle yüksek yıllar sonuçta dahili depolama alanı alanını 128 GB’a çıkarabildi. Kim şirketin sonuçlandırmak modellerde hayırsever bir hamlesi seç görünebilir. Bunu söyledikten sonra Android makine üreten firmalar yıllardır dahili depolama alanı konusunda Apple’ın şaşırtıcı bir şekilde önündeler.

Üstte de olan örnekler seç OnePlus 2018 yılının sonlarında 6T tasarım aracılığıyla başlayarak 128 GB dahili depolamaya yaratıcı ekipman sunmaya başladı. Bunun ardından da Samsung 2019 yılında asgari 128 GB dahili depolamaya yaratıcı olan amiral gemisi Galaxy S cihazlarını piyasaya sürmeye başladı.

Apple’ın dahili depolama alanı açısından yaratıcı olduğu sıradışı kapsamlı ödül ise, Android amiral gemisi modellerinde bulunmayan iPhone 13 Pro serisinde çeşit olan keşfedildi 1 TB’a {kadar} dahili depolama alanı alanı sunması diyebiliriz.

 

3x Telefoto Yakınlaştırma

iphone 13 pro

iPhone 13 Pro ve ayrıca iPhone 13 Pro Max, iPhone 12 Pro Max’in sunduğu 2,5x yakınlaştırmaya kıyasla 3x optik yakınlaştırma sunan güçlendirilmiş bir telefoto video kamera aracılığıyla birbirleriyle gelmekte. Apple, iPhone 13’ün hediye etkinliğinde kim özelliğin ileri şaşırtıcı bir şekilde fazla uyarı çekti. Bunu söyledikten sonra Android telefonlar bir yıldan ekstra süredir 5-10x optik zoom desteği aracılığıyla birbirleriyle olay.

2018 yılının Ekim ayında piyasaya sürülen Huawei Mate 20 Pro, 3x optik yakınlaştırma aracılığıyla birbirleriyle itibaren aslen Android amiral gemisi modellerinin ile çevrili olanaklar aldı. O zamandan gelen ise Samsung, Huawei ve ayrıca OPPO, periskop telefoto kameraları aracılığıyla 10x’e {kadar} optik ve ayrıca 30–100x’e {kadar} sanal yakınlaştırma sunan ekipman piyasaya çıkarmaya başladı.

 

Karanlık Ayar

Apple

Apple, kim uzun yıllar iPhone 13 Pro modelinde keşfedildi telefoto kamerasına Karanlık Ayar desteğini ekledi. Apple modellerinde kim kalite taze ve ayrıca çekici bir kalite olsa da kim kalite Android cihazlarda geçtiğimiz çeşitli yıldır vardı. Samsung, Galaxy S9 ve ayrıca Note 9’daki telefoto video kamera için Karanlık ayar desteğini piyasaya sürülmesinden bir uzun yıllar sonrasında yazılım uygulaması güncellemesi sayesinde 2019 yılının sonlarına verimli eklemişti.

Aynı şekilde Apple, kim özelliği kullanabilmeniz için yaşlı modellere yükseltme vermemekte. Alternatif olarak sizlere kim özellikler için iPhone 13 satın almanızı istiyor.

 

Sinematik Çevrimiçi video Kaydı

Apple

iPhone 13 serisinde öne çıkan özelliklerden birisi Sinematik mod video kaydı tarih özelliğiydi. Kim mod sayesinde, taze iPhone’ların resim fotoğraflarında da olduğu seç, çekilen videoyu daha onayla için videoların arka uç planına bulanıklık eklemesine olanak tanıyor.

Apple’ın iPhone 13 serisinin hediye etkinliğinden söylenenlerin karşı, geçtiğimiz çeşitli yıldır Bokeh video kaydı kaydı olarak anlaşıldı bir kalite Android cihazlarda kesinlikle olarak kullanılmaktaydı. 2020 yılından gelen Realme, Oppo ve ayrıca Xiaomi’nin çeşitli zirve sektör ve ayrıca arasında sektör modellerinde kim kalite mevcuttu.

 

iPhone için Olağanüstü Bileşenler Başına Kişisel özellik Değildir

Yukarıda listelenmiş olan özellikler iPhone’ların bileşenler açısından Android cihazların gerisinde olduğunu göstermez. Karşı Apple’ın tekrar tekrar olarak bina olan mekanik aslen çıktığı seç kullanmayıp kullanıcılar vasıtasıyla benimsendiği dönem kullanıcılarına sunmayı arzu ediyor. Hizmet sağlayıcı, bina olan mekanik beklenmedik bir şekilde benimseme ve ayrıca ardından cihazlarına kim yenilikleri ekleyerek yetiştirme eğiliminde olan Android telefon üreten firmaların karşı, sonrasında ekleyerek yetiştirme olmadan kullanıcılarına sunuyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android’de Yıllardır Olan 6 Yeni iPhone 13 Özelliği – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply