Android’e tam teşeküllü Office uygulamaları geldi

Android’e tam teşeküllü Office uygulamaları geldi

Kim uzun yıllar başında Microsoft, “Office for Android” uygulamalarını yayınlamış bunu söyledikten sonra kim uygulamaları özel tabletlerle sınırlandırmıştı. Tonit ise şirketin yetkililer blogundan yapılan tanıtmak aracılığıyla kim uygulamaların Android mantıklı telefonlara uyarlanmış versiyonları “Office for Android Phones” Google Play‘deki yerlerini aldı.

Microsoft‘tan Kirk Koenigsbauer yetkililer blogta “Tonit taze Word, Excel ve ayrıca Powerpoint uygulamalarının Android mantıklı telefonlarına sunulduğunu açıklamaktan sevinç ve mutluluk duyuyorum. Kim rahatsızlık bizim son zamanlarda milyonlarca Android kullanıcısının istiyorum ettiği tabletler için yayınladığımız Office uygulamalarını tamamlamış kaza” açıklamasını yaptı. Bugüne {kadar} beta sürümleri Android mantıklı telefonlar için meşru olan Office uygulamaları, {artık} tam teşekküllü bir moda kullanılabilecek.

Tamamen ücretsiz olan 3 uygulamanın da “Business” kullanımları için Office 365 aboneliği gerekiyor. Android için taze Word’ü buradan, Excel’i buradan PowerPoint’i ise buradan indirebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android’e tam teşeküllü Office uygulamaları geldi

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply