Android’in Kurucu Ortağı Yeni Bir Telefon ile Karşımıza Çıkacak

Android’in Kurucu Ortağı Yeni Bir Telefon ile Karşımıza Çıkacak

Android çalışma sisteminin sahip ortağı olan Andy Rubin bir süredir bilge telefon sektöründe taze bir tedarikçi kurmakla telaşlı.

Bu gece olarak kullanılmak için üretildi Android’in ortaya çıkmasında devasa pay yönetici olan Rubin taze şirketinde çerçevesiz ve ayrıca lüks bilge telefonlar üretecek. Rubin’in taze şirketinin adı Essential ve ayrıca kendi başına şirketin Baş yönetici’su kesinlikle olacak.

Essential’ın birden fazla cihazının olması bekleniyor. Hizmet sağlayıcı hem bilge telefon hem de bilge ana sayfa cihazları çıkaracak. Telefonun donanımı ise Apple’ın iPhone 7 ve ayrıca Samsung’un Galaxy S7 modelleri ayarında kesinlikle olacak. Rubin telefonu 2017 yılının ortasına tam olarak çıkarmayı onaylıyor. Hizmet sağlayıcı telefonların üretimi için Foxconn ile çalışacak.

 

Şirketin telefon prototiplerinden bir tanesinin ekranı iPhone 7 Plus’tan ne olursa olsun daha devasa bunu söyledikten sonra boyutu iPhone 7 Plus’tan daha minik. Telefon metalik kenarlara ve ayrıca seramik geri yüzeye yaratıcı kesinlikle olacak. Xiaomi’de fütüristik stil Mi Mix telefonu için seramik geri ortaya çıkmak kullanmıştı. Essential’ın telefonlarında aynı şekilde Apple’ın 3D Touch özelliğine karşılaştırılabilir bir karakteristik de tesis alacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android’in Kurucu Ortağı Yeni Bir Telefon ile Karşımıza Çıkacak

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply