Android’in Nearby Share Uygulaması Cihazlarınız Arasında Paylaşımı Çok Daha Kolaylaştıracak! – Hardware Plus

Android’in Nearby Share Uygulaması Cihazlarınız Arasında Paylaşımı Çok Daha Kolaylaştıracak! – Hardware Plus

Kim yılın başlarında, Google‘ın Chrome OS‘de Airdrop rakibi Nearby Share için, kullanıcıların dosyaları kişiye özel cihazları ile çevrili kolaylıkla paylaşmasına olanak tanıyan taze bir “Self Share” modunu eleme süreci ettiği görülmüştü. Hemen şimdi ise ilerleme devi, benzer Yakınlarda Göster özelliğini Android kullanıcılarına da getirmeyi hedefliyor iyilik görünür.

Google, Android’de yakındakilerle paylaşım için taze bir yöntem eleme süreci ediyor

Esper’in Yöntem Editörü Mishaal Rahman’ın toparla bulgularına bağlı olarak Google, Android‘de Nearby Share‘i yoluyla benzer Google hesabıyla tedavi açmış ekipman ile çevrili kağıt paylaşma özelliğini ekledi. Rahman, benzer özelliği gösteren bir göster görüntüsü aracılığıyla birbirleriyle taze özelliği Twitter’da duyurdu. Aşağıdaki tweete bir bakış atabilirsiniz.

Rahman benzer şekilde, Nearby Share‘in taze kişiye özel kendine paylaşım modunun, kullanıcıların “benzer Google hesabında tedavi açmış çeşitli diğer cihazlarla, paylaşımı onaylamaya gerekir kalmadan kağıt paylaşmasına” için mümkün kılmak vereceğini belirtiyor. Zaten, Yakındakilerle Göster ile bir kağıt gönderirseniz, alışverişçi ekipman size ait olsa rağmen, geçmişte işlemi onaylamanız gerek.


İlginizi çekebilir; NEREDEN NEREYE GELDİK! | 2021 Telefon Fiyatları vs 2022 Telefon Fiyatları


Son zamanlarda kişiye özel kendine paylaşım moduyla, kim onaylama biti kaldırılacak ve ayrıca dolayısıyla, ister ihtiyatlı hazır ister Chromebook‘ta kağıt paylaşım süreci şaşırtıcı bir şekilde daha hızlı ve ayrıca sorunsuz hale getirilecek. Android‘deki Yakınlarda Göster özelliği için çok küçük bir düzeltme olmasına ne olursa olsun. Yine de, özel bir Google hesabına kurucu bir cihazdan/cihaza kağıt alırken ya da gönderirken aktarımları onaylamanız gerekeceğini belirtmekte avantaj sahip olmak.

Kullanılabilirliğe gelince, Rahman, kişiye özel kendini paylaşma modunun aslında Google Play Hizmetlerinin en toparla sürümünde elde edilebilir olduğunu söylüyor. Yine de, Google ancak kullanıcılara sunmadı. Nearby Share‘in Self-Share modunun hem Android hem de Chrome OS’ye en kısa sürede geleceği ancak belli kesinlikle değil. Kim konuda ekstra ayrıntıya ortaya çıktğında haberi güncelleyeceğiz. Aynı şekilde yorumlarda taze Yakınlarda Göster özelliği hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Android’in Nearby Share Uygulaması Cihazlarınız Arasında Paylaşımı Çok Daha Kolaylaştıracak! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply