Android’in Yeni Instant Tethering Özelliği İnternete Bağlanmayı Kolaylaştırıyor

Android’in Yeni Instant Tethering Özelliği İnternete Bağlanmayı Kolaylaştırıyor

Android çalışma sistemli cihazlara Instant Tethering isimli taze bir nitelik olay yanı sıra kim sayede ağ bağlantısını dolaştırmak daha basit gidiyor.

Android cihazlardan çeşitli diğer cihazlara ağ bağlantısı teslim etmek {artık} Mac yanı sıra iPhone’da olduğu {kadar} basit gidiyor. Apple’ın cihazlarında bir ek cihazın internetini birlikte çalışmak için onu açmanıza gerekir yok. Kolayca ondan ağ bağlantısı niyet yetiyor. Mac’te yemek seçimi çubuğunda kuruluş yerleşim bölgesi Wi-Fi simgesine tıklıyorsunuz yanı sıra iPhone’u seçiyorsunuz.

Söylentilere bağlı olarak kim nitelik başlangıçta başta Nexus 9 yanı sıra Pixel C tabletlere kader sonrasında  kim ekipman kolaylıkla Pixel telefonlardan internete bağlanabilecek. Nexus 9 yanı sıra Pixel C tablete yaratıcı olan insanların yükler gerçekten izole edilip saklanmış. Bu nedenle şimdilik kim nitelik kimseye hitap etmiyor desek yeridir. Sözde faktör ise kim özelliğin hızlıca yayılması bunu söyledikten sonra Google kim yönde her türlü bir sebep yapmaktan kaçınıyor.

Google Play yanı sıra uygulamalar Chrome OS ileri çalışabiliyor. Büyük olasılıkla kim nitelik Chrome OS cihazlara da gelebilir. Ayrıca kim hayal gücü aracılığıyla Android’e özelleştirilmiş bazı dinamikler Chrome OS’ta da görebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android’in Yeni Instant Tethering Özelliği İnternete Bağlanmayı Kolaylaştırıyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply