Android’in yeni sürümü duyuruldu: Android N – Hardware Plus

Android’in yeni sürümü duyuruldu: Android N – Hardware Plus

Android‘in toparla sürümü olan yanı sıra geçtiğimiz abilir ayında gerçekleşen Google I/O etkinliğinde Android M kod adıyla duyurulan Android Marshmallow, ekim ayında kullanıma sunulmuştu. Aradan ancak 5 ay geçmesine bile yeni Android sürümü yasal olarak duyuruldu. Duyurulmakla kalmayıp başlangıç ​​aşaması yönetim sürümü de kullanıma sunuldu.

Android Yaşlı Devlet Başkanı Değiştirme Hiroshi Lockheimer‘ın kod adı “Android N” olan yeni Android sürümüyle endişeli Medium’da paylaştığı yazıda Android N’in başlangıç ​​aşaması yönetim sürümünü kim {kadar} antik yayımlayarak daha derin bir Android deneyimi sunabilmeleri için geliştiricilere gereken zamanı teslim etmek istediklerini belirtti. Lockheimer, bu nedenle Android N’in açıkça sürümünün daha eski Android sürümlerine bağlı olarak şaşırtıcı bir şekilde son zamanlarda kullanıma sunulabileceğini vurguladı. Lockheimer, bunlara ek olarak yazısının sonuçta Android N’in açıkça isminin “nut” aracılığıyla başlayacağına dair bir imada da mevcut.

Android’in Yaşlı Devlet Başkanı Değiştirme’nın yazısında bahsettiği bir ek ilgilendirmek ise yeni bir yazılım olan Android Beta Yazılım uygulaması‘dı. Belirlenmiş telefonlara kurucu Android kullanıcıları, g.co/androidbeta adresini danışmanlık ederek Android Beta Yazılım uygulaması’a arka plan olabiliyor yanı sıra yeni Android sürümü olan Android N’in başlangıç ​​aşaması yönetim sürümünü kullanma fırsatı yakalayabiliyorlar.

İlk itibaren bilgilere bağlı olarak Android N, Apple’ın cihazlarında keşfedildi bir adres değerli mekanik bünyesinde barındıracak. Bunlardan bir kişi, Apple iPad Pro‘da keşfedildi sayısız ev penceresi desteği; bir diğeri ise iPhone‘lardaki iyilik bilgi kısmından mesajları birdenbire yanıtlama özelliği. Bunların hariç Android N aracılığıyla hep birlikte daha güçlendirilmiş istatistik yanı sıra batarya verimliliği yanı sıra bilgi panelinde tuhaf bir uygulamanın bildirimlerini kategori olarak görüntüleme seçeneği iyilik yenilikler kullanıcılarla buluşacak.

Android N aracılığıyla endişeli daha derin uzmanlık edinmek isteyenler buraya tıklayarak developer.android.com’daki yazıya erişebilirler. Benzer şekilde geliştiriciler de Android Developers Blog’unda olanaklar banliyö bölgesi Android N yazısına bak atabilirler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android’in yeni sürümü duyuruldu: Android N – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply