Androidli cihazınızda uğraşsız Adobe Flash – Hardware Plus

Androidli cihazınızda uğraşsız Adobe Flash – Hardware Plus

Photon Flash Player & Browser

Adobe yetkililer desteğini çektiğinden verilen Androidli cihazlarda Flash içeriğini görüntülemek için zahmetli bir süreçten onaylamak gerekiyor. Photon ise başına şeyi çok kendi her hallediyor.

Steve Jobs, en başından verilen Adobe Flash’a karşıydı. Başına ne {kadar} Photoshop başta aslında olmak üzere Adobe’un yaynıncılık uygulamaları en gerçekten iyi (PL) biçimde Mac’ler ileri çalışıyor olsa da Jobs, Flash’ın cihazların kaynaklarını gereksiz derecede fazla sömürdüğünü savunuyordu. Şu anda kim yüzden ki iOS’lu araçlar hâlâ integral olarak Flash desteğine yaratıcı değiller. Apple’ın karşı Android’li araçlar ise aslen günden kim yana Flash desteğine sahiptiler. Fakat benzer sorundan Google da muzdarip olunca Bir çift taraftan da “ben seni desteklemiyorum” mesajı geldi ve ayrıca {artık} Androidli cihazlarda da Flash desteklenmiyor.

Forumlarda 

yöntemler sahip olmak ama…

Önemli ölçüde Android kurtlarının buluşma noktası XDA-Titan forumlarında pek inanılmaz strateji sahip olmak Android’de Flash çalıştırmak için. Fakat dürüst hepsinde uğraş sahip olmak. Alternatif olarak kullanılabilecek en genel seçenek Photon isimli tarayıcı.

Photon Flash Player & Browser ismiyle Google Play ileri bulabileceğiniz rutin şimdiye {kadar} gördüğümüz en basit Flash çözümünü sunuyor. Etkinlik olarak inanılmaz gerçekten iyi (PL) olduğunu söyleyemeyiz, Ayrıca LG Nexus 4 seç en uygun düzey bir bilge erişilebilir rağmen sayfaların gecikmek yaşadığı ortada. Ancak Flash içeriğini görüntüleme ihtiyacınız olduğunda veya Kongregate üzerinden bir Flash lig oynayacağınızda rahatlıkla Photon üzerinden oynayabiliyorsunuz.

Flash ikonu ama süperkahraman Flash

Photon Browser’ı açtığınızda çözmek çubuğunu göremeyebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde fazla değişiklik olduğu için çözmek çubuğu bilge telefonlarda bunu söyledikten sonra yatay pozisyonda görüntülenebiliyor. Girin istediğiniz siteyi çözmek çubuğuna yazdıktan daha sonra isterseniz tipik bir tarayıcı olarak kullanabiliyor veya özgürlük üstteki Flash ikonuna (ki kim Adobe Flash ikonu kesinlikle değil, Süper ikonu veya çok kahraman Flash’ın ikonu diyebiliriz) tıklarsanız da tarayıcınızı Flash moduna geçiriyor ve ayrıca herhangi Flash uygulamasını görüntüleyebiliyorsunuz.

Bu nedenle Photon Flash Player & Browser gerçekten iyi (PL) bir tarayıcı kesinlikle değil. Fakat komplikasyon Flash içeriği göstermeye gelince, Android’deki en gerçekten iyi (PL) koleksiyon olduğunu söyleyebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Androidli cihazınızda uğraşsız Adobe Flash – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply