Android’li Nvidia’lı oyun konsolu – Hardware Plus

Android’li Nvidia’lı oyun konsolu – Hardware Plus

Nvidia Shield

Tavuk, Nvidia Shield’in satılacağı öncelikli ülkelerden bir birey fakat ama bunu söyledikten sonra birkaç oyuncunun Shield alacağına eminiz. 

Nvidia’nın konsol dünyasına giriş yolu yaptığı Shield cihazı, oyun meraklılarına son derece benzersiz bir tecrübe yaşatıyor.

Taşınabilir konsollar, bir zamanlar yolculuklarda bize ile gel edebilecek tuhaf makine tipiydi. Pratik telefonların ancak “A”sı yokken,  cüzdan telefonlarımızda en gerçekten iyi (PL) ihtimalle 3310’larımızda Snake video oyunu oynayabiliyorduk. Şu anda devir değişti, pratik telefonlarda herhangi oyun kolay erişilebilir. Alışkanlık mağazalarına girip başına türden oyun ortaya çıkarmak uygulanabilir. Peki pratik telefonların ve ayrıca tabletlerin dokunmatik ekranında oyun oynamak ne {kadar} hoş?

İri ama…

Nvidia Shield, cepte pabuç için kapsamlı bir makine. 579 büyük baba ağırlığında olan makine, bir dizüstü kişisel bilgisayar iyilik açılıp kapanabilen bir ekrana kurucu. Ne sahip olmak ki kim ekranın kapandığı bölüm, Xbox ya da Playstation joypadinden Daha önce hiç benzersiz kesinlikle değil. Fazlasıyla kaliteli malzemeden üretilen Nvidia Shield, beklediğimizden şaşırtıcı bir şekilde daha derin bir moda trendi ele oturuyor. Analog yapıdaki L2 – R2 tuşlarına, harika kalitedeki analog tuşlar ile gel ediyor. 5 inç ekrana kurucu olan Shield, 720p yerleşim desteğiyle ne görüntü kalitesinden ödün veriyor, {ne de} performanstan. Daha kapsamlı ekranda oynamak için cihazın HDMI bağlantısından da faydalanabiliyoruz.

İlginç yetenekler

Doğal Android arayüzüne eklenmiş birkaç eklentilerle, koşu sistemi ortaya çıkarılmış. Özel Tegra işlemciye kurucu pratik telefonların ve ayrıca Shield’in davranış indirebildiği Tegra Zone ve ayrıca joypadi ayarlayabileceğimiz uygulamalar, Shield içerisinde yüklü olarak olay. Üreticisi aracılığıyla Android pratik telefonlarda yapabildiğimiz başına şeyi yapabiliyoruz.

İçerisinde Tegra 4 çipi bulundu Nvidia Shield, etkinlik konusunda sınırları zorluyor. Tegra Zone oyunlarının akıcılığını ve ayrıca görüntü kalitesini modern pratik telefonları yakalayamıyor. Benzer şekilde Tegra için optimize edilmiş oyunlardaki resim kalitesi farkını görünce şaşırıveriyorsunuz. Asphalt 8, Shield’da fantastik öyle gibi görünmek.

Shield’ın en harika özelliği ise apartman bilgisayarını bulut olarak kullanabiliyor olması. Bu nedenle bilgisayarda yüklü olan oyunları, Nvidia GTX 660 ve ayrıca üzeri bir göstermek kartınız varsa WiFi ile Shield üzerinden oynayabilirsiniz. Yatakta uzanıp Shield aracılığıyla Skyrim oynamak pek hoş olay doğrusu 🙂

Bu nedenle:
Nvidia’nın Shield çıkışı ve ayrıca beraberinde getirdiği çok daha fazlası özellikler, pek şaşırtıcı bir şekilde oyuncunun aklını çelebilir. Önemli ölçüde kişisel bilgisayar oyunlarını oynayabiliyor aslında olmak pek fantastik bir karakteristik.

Tetikleyici alınır?

• Tegra 4, oyunlarda yeni bir uzmanlık

• Kişisel bilgisayar oyunlarını oynayabilme

• Yüksek suçlamak ömrü

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android’li Nvidia’lı oyun konsolu – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply