Android’li Philips TV’ler, Spotify Connect’i Sunan İlk Smart TV’ler Oldu – Hardware Plus

Android’li Philips TV’ler, Spotify Connect’i Sunan İlk Smart TV’ler Oldu – Hardware Plus

TP Vision, Spotify Connect’i Smart TV’lere karıştırmak eden aslen TELEVİZYON yapımcı oldu. Connect sayesinde, Spotify Premium kullanıcıları; Android aracılığıyla katip Philips TV’lerinde Spotify’daki bütün şarkılarını çalabilecek ve ayrıca Spotify Premium’u cüzdan telefonları ya da tabletlerinden kablosuz olarak doğrudan edebilecekler. Spotify Connect Eylül ayından gelen Android aracılığıyla katip Philips TV’lerde kullanılabiliyor.

20 milyonu aşkın şarkıya özgürce erişim elde edin

Spotify Connect, telefon ya da tabletinizi aracılığıyla Android aracılığıyla katip Philips TV’niz ileri müziği doğrudan etmenize imkan veriyor. Popüler müzik kulaklıklardan TV’ye kibar moda geçebilirken,müziği herhangi mantıklı telefon ya da ek üzerindeki Spotify uygulamasından doğrudan edebilirsiniz. Müziği Daha önce hiç aksatmadan avcılık yapabilir, çeşitli diğer mantıklı telefon uygulamalarını kullanabilir ve ayrıca Wifi sigorta kapsamı alanından çıkabilirsiniz.

Spotify Connect, Android aracılığıyla katip bütün Philips TV’lereentegre ediliyor. Kullanıcılar, TV aracılığıyla hep birlikte bir mantıklı telefon ya da ek kullanırken, Çalma Listeleri, Bak {At}, Yayın yapmak ve ayrıca Senin Müziğin gibihalenSpotify Premium hizmeti ileri elde edilebilir olan ve ayrıca kullanıcıların Spotify’ın arşivinde keşfedildi 20 milyonu aşkın şarkının tadını çıkartabilmesini kolaylaştıran benzer özelliklerden yararlanılabiliyor. Kullanıcılar aynı anda çalmayı doğrudan etmek için Philips TV uzaktan kumandasını da kullanabiliyorlar.

TP Vision Smart TV Bölümünün başındaki Başlık Albert Mombarg, konuyla sinir “Spotify Connect’in Philips Smart TV’lere entegrasyonu, televizyonun evdeki eğlence ana olarak konumunu güçlendirme vizyonumuz yolunda devasa bir adımdır” şeklinde konuştu.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android’li Philips TV’ler, Spotify Connect’i Sunan İlk Smart TV’ler Oldu – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply