Angry Birds sahibi Rovio, 260 kişiyi işten çıkartıyor

Angry Birds sahibi Rovio, 260 kişiyi işten çıkartıyor

Taze Angry Birds video oyunu Angry Birds 2 başına ne {kadar} 50 bin defa indirilmiş olsa da son derece oyunun üreticisi firması Rovio’dan çalışan çıkarımları aracılığıyla endişeli bir bildirmek geldi.

Lig, medya ve ayrıca müşteri ürünleri olarak 3 önemli organizasyon tasarım hakkında düzeltmek yapılanmaya başladıklarını açıklayan Rovio, Angry Birds franchsise’ının kim 3 organizasyon koluyla da temas halinde olacağını açıkladı. Cep telefonu lig satarken bir yandan hazırlanan tiyatro filmi ve ayrıca pek son derece oyuncağı da tüketicilere sunulacak.

Kurumsal yaptığı açıklamada işten çıkartımların hariç kalacak kişilerin özel hazırlanan parmak şıklatmak ekibinde keşfedildi işçiler olduğunu belirtirken Rovio Baş yönetici’su Pekka Rantala “Kim şahsen son derece ezici bir istiyorum” ifadesini kullandı. “Lakin daha çok küçük ve ayrıca daha proaktif olarak bir Rovio , firmanın ilerideki başarılara ulaşması için mecburi. Kim değişim sürecinde bütün bütün çalışanlarımızın yakın olup onları destekleyeceğiz.”

2014 Varyasyon ayında da işten çıkartmalar yapan Rovio toplamda o sıradaki ekibin %12’si Böylece 110 kişiyi işten çıkartmıştı. Kurumsal hemen şimdi ise 260 kişiyi işten çıkartarak tamamlandı kovulan satış elemanı oranını %40’a yükseltecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Angry Birds sahibi Rovio, 260 kişiyi işten çıkartıyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply