Angry Birds’ten 213 kişi daha kovuldu

Angry Birds’ten 213 kişi daha kovuldu

Angry Birds’in yapımcısı Rovio daha önce gittiği küçülmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Finlandiyalı organizasyon kim keşif de 213 çalışanı aracılığıyla yollarını ayırdı. Oyunun kim ölçüde önemli ilgi görmesine bile firmanın tutarlı satış elemanı kovması ise uyarıcı bir tezat. Nitekim Angry Birds 2 aktivite Bir çift tam hafta içine 30 bin indirilmeyi gördü.

Lakin Rovio’nun buradaki en önemli hatası e-öğrenme yanı sıra okul kitabı yayımlama işine girerek dürüst gerçek odağını kaybetmesi oldu. Çin’de bir motif oyun alanı rağmen açan organizasyon bir de bildiğiniz tercih yüksek metraj Angry Birds filmini çıkartmaya planlama. Fakat okul kitabı, araç park yeri, hareketli resim, termos, vs. derken Rovio’nun dikkati son derece dağılmaya başladı.

2014 yılında organizasyon gelirinde %16’lık bir genişletmek aracılığıyla 125.4 bin para görürken Bireysel ürünleri geliri %43’ünü oluşturup 47 bin para sağladı.

Fakat {artık} bütün bütün kim tavsiye dağınıklığından kurtulmayı hedefleyen Rovio kim yüzden 213 kişiyi işten çıkartarak 3 alanda kendisini geliştirecek; lig, kullanıcı ürünleri yanı sıra medya. E-öğrenme departmanı kapatılacak veya iddiaya göre Yine bir başka bir şirkete satılacak. Bunun yakın motif oyun alanı yanı sıra eğitimsel lig alanları da açılmayacak. Aslında Rovio’daki satış elemanı rakamı 670.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Angry Birds’ten 213 kişi daha kovuldu

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply