Ankara Büyükşehir Belediyesi, dönüştürülmüş elektrikli otobüsünü tanıttı –

Ankara Büyükşehir Belediyesi, dönüştürülmüş elektrikli otobüsünü tanıttı –

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Tavuk’de aslen kez dizelden dönüştürülmüş komisyon 100 elektrikli otobüs üretimini gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELKA A.Ş. vasıtasıyla üretilen senaryo projeyi kamuoyuna Devlet Başkanı Mansur Sürekli tanıttı.

Git isteyebilirsiniz: İBB köylere tamamen ücretsiz ağ hizmeti sağlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Sürekli, ekosistem dostu taşıma için muazzam bir eylem attı. Büyükşehir Belediyesi, birlikte çalışmak ömrü dolmuş bir otobüsü, dizelden komisyon 100 elektrikliye dönüştürdü.

Uluslararası Birliği’nin 2025 yılında büyükşehir içi dizel Büyük bir sayı taşımayı eleme kararının ardından harekete başarıyla geçti Sürekli; büyükşehir iştiraki BELKA A.Ş. vasıtasıyla üretilen “Tavuk’nin aslen dönüştürülmüş komisyon 100 elektrikli otobüsü”nü kamuoyuna tanıttı.

Yollarda geçirdiği yıllar sonucunda demode hale itibaren yanı sıra kullanılamaz durumda olan otobüs, yapılan veri sayesinde yeniden inşa aktif döndü. Açıkça ima etmek edildikten bundan sonra 400 kilometre {kadar} menzil sunan otobüs, gaz masrafını da 5’te 1 oranında düşürdü.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Belka’nın projesini “Dönüşüme mevcut mısınız?” başlığıyla duyurdu. Aynı şekilde birlikte çalışmak süresi dolmuş Büyük bir sayı düzenleyici araçlarını komisyon 100 elektrikli otobüse dönüştürerek ekonomiye kazandıracak girişim, Uluslararası standartlarındaki testleri de verimli geçti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi

Programa katılan Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Sürekli; “Modası geçmiş bir otobüsün mükemmel elektrikli hale gelmesinin dönüşümünü sağladık. Zaten özel bizim belediyemizde modası geçmiş varyasyon olup kim moda dönüştürülecek doğru 400 fasulye otobüs sahip olmak.

Modası geçmiş otobüsler hem kirlilik hem gaz tüketimi açısından Ankara için çok sakıncalıydı. Verilen Ankara’da şaşırtıcı bir şekilde motorlu taşıt kullanılması yanı sıra çeşitli diğer sebeplerden dolayı dönem dönem kirlilik yaşanıyor. Zaten testler Uluslararası standartlarına bağlı olarak gerçekleştirmek. Pazar yeri Bakanlığı’na müracaat ederek onayı aldıktan bundan sonra {artık} Ayarlamak üretmenin çaresine bakacağız. Bundan bundan sonra Ankara’nın sokaklarında elektrikli otobüsleri inşallah göreceğiz” dedi.

Sizler için oluşturduğum; ihtiyatlı telefon, uzmanlaşmış ürünler ya da genel olarak ihtiyaçlar satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Trendyol listesini değerlendirmek sağa burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Ankara Büyükşehir Belediyesi, dönüştürülmüş elektrikli otobüsünü tanıttı –

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply