Ankara meydanlarında ücretsiz internet hizmeti – Hardware Plus

Ankara meydanlarında ücretsiz internet hizmeti – Hardware Plus

Ankara Kozmopolit Büyükşehir Başkanı Mansur Sürekli, internete erişilebilirlik hakkının gerekli bir toplum hakkı olduğuna inandıklarını yanı sıra buna hiç bitmeyen olarak görüntüle duyduklarını söyledi. Bunlara ek olarak Sürekli, “On yıl sonuna {kadar} ise 10 bin m²’lik alana ücretsiz internet sağlayacağız” dedi.


Çıkış isteyebilirsiniz: Kullanıcılar cep telefonu uygulamalara bir günde 407 bin harcadı


ağ yanı sıra internet erişimi {artık} günlük kayıt hayatımızda çok muazzam bir olanaklar tutuyor. ağ, özellikle kıkırdayarak anlamlı kesinlikle değil hepsi birden haber almak, haberleşme, oturum, toplantı, celse, satın alma iyilik özel özel sayısız niyet için kullanılabiliyor.

Ankara Kozmopolit Büyükşehir Başkanı Mansur Sürekli da kim konuda çok muazzam bir teknik attı. Bununla birbirleriyle Devlet Başkanı, Ankara meydanlarında ücretsiz internet erişimi olanaklarını genişleteceklerini açıkladı.

Ankara

Kültürel medya hesapları üzerinden yaptığı videolu paylaşımla projeyi tanıtan Sürekli; “İnternete erişilebilirlik hakkının gerekli bir toplum hakkı olduğuna inanıyoruz.  Kim hakka hiç bitmeyen olarak görüntüle duyuyoruz.

35 özel meydanda 2 bin 362 birçok bin metrekarelik alana ücretsiz Wi-Fi hizmeti vereceğiz. On yıl sonuna {kadar} ise 10 bin metrekarelik alana ücretsiz internet sağlayacağız” dedi.

Ankara genelinde aslen etapta 35 meydanda ücretsiz internet

Ankara genelindeki 35 meydanda 2 bin 362 birçok bin metrekarelik Wi-Fi sigorta kapsamı alanında, mahallelerde ya da köylerde 275 birçok bin metrekarelik sigorta kapsamı alanında, parklarda ise 4 bin 604 birçok bin 574 metrekarelik sigorta kapsamı alanında ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunulacak.

ağ hızı sayesinde Wi-Fi sigorta kapsamı alanlarına mahalle daire yanı sıra girişim yerlerinden de ücretsiz internete bağlanılabilecek. Bunlara ek olarak bahsi geçmek projeyi, Kozmopolit Belediyesi Yeterlilik İşlem Daire veya apartman dairesi Başkanlığı  yürütecek. Yeterlilik İşlem Daire veya apartman dairesi Başkanlığı, girişim kapsamında on yıl sonuna {kadar}; meydanlar, köyler yanı sıra parklar aslında olmak üzere kapsamlı 10 bin metrekarelik alana ücretsiz wifi hizmeti sağlanması hedefliyor.


Çıkış isteyebilirsiniz: Windows 10X kim özelliği çalıntı cihazların sıfırlanmasını önleyecek


Ankara

Ankara Kozmopolit Belediyesi; ücretsiz interneti Şubat ayı içine etaplar halinde vermeye başlayacak. Bunlara ek olarak ücretsiz internet hizmeti kurulacak meydanları, “wifi.ankara.orta bölüm.tr” adresi üzerinden bağlı kalarak edilebilecek.

Sonuçta Ankara Kozmopolit Büyükşehir Başkanı Mansur Sürekli’ın kültürel medya paylaşımı muazzam ilgi gördü. Ankaralılar, iddia konusu girişim aktif geçirildikten bundan sonra ücretsiz internetin kolaylığını yaşayacaklar.

Sizler için oluşturduğum; iyi bir fikir telefon, teknik ürünler yanı sıra her şey hesaba katılırsa ihtiyaçlar satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak Trendyol listesini gözden geçirme içine burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Ankara meydanlarında ücretsiz internet hizmeti – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply