Ankara’da artık UBER var! – Hardware Plus

Ankara’da artık UBER sahip olmak! – Hardware Plus

Uber, İstanbul’dan sonradan artık Ankara’da. Başkentliler, tonit (10 tören) itibariyla Uber uygulaması üzerinden sarımsı {taksi} çağırabilecek.


Çıkış isteyebilirsiniz;  Türk Telekom 5 alanda devasa etkinlik ödünç almak etti

Uber, 2014 yılından çünkü İstanbul’da taşıma seçeneklerinden bir birey olan alışkanlık. Önemli ölçüde Tavuk’de 4,7 milyondan fazla ikamet vasıtasıyla indirilmiş ve ayrıca kullanılmıştır. Aynı şekilde  uygulamanın İstanbul’da 18 1000 {taksi} sürücüsü vasıtasıyla halihazırda kullanıldığını belirtelim.

Girişim Kodu!

Uber global sözcüsü, açıkladı;”Önemli ölçüde Ankaralılara güvenli ve emniyetli ve ayrıca kaliteli çözüm sunmak için {taksi} şoförleri aracılığıyla şirket birliği yaparak faaliyete başlamanın heyecanını yaşıyoruz.”

MERHABAANKARA kodunu aracılığıyla  Ankara’da yapacağınız bir yolcu gemisi 40 TL’ye {kadar} Uber’den tanıtmak ediliyor. Aynı şekilde  tören ve ayrıca Nisan ayı sırasında hakiki olduğunu da belirtelim.

66 ülkede, 700’den fazla şehirde günde 19 bin yolcu gemisi yapılmasına imkân sağlayan global bir yenilik sistem diye açıklayabiliriz.  Aynı şekilde Uber 2010 yılında, sıradışı bir tuşa basarak tam olarak nasıl yolcu gemisi yapılır? diyerek başladı. Önemli ölçüde o günden bugüne, 15 milyardan fazla yolcu gemisi işaret etmek konusu.

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Ankara’da artık UBER var! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply