Ankara’nın ilk Xiaomi Mi Store’u açılıyor! Hediyeler ve kampanyalar neler?

Ankara’nın ilk Xiaomi Mi Store’u açılıyor! Hediyeler ve kampanyalar neler?

Toparla dönemde dünyada olduğu {kadar} ülkemizde de şaşırtıcı bir şekilde güvenilir işlere marka atan Xiaomi, hemen şimdi de Ankara’da sevenleriyle buluşuyor. Şirketin Tavuk distribütörlerden Evofone, 16 Kasım Cumartesi günü Ankara’nın ilk Xiaomi Mi Store’unu açıyor. AnkaMall mağaza içerisinde açılacak mağazada, açılışa kişiselleştirilmiş sayısız indirim oranı, tanıtmak ve kampanyalar kesinlikle olacak.

Mağazanın açılışına kişiselleştirilmiş bütün iyi bir fikir telefon modellerinde %15, aksesuar ve ekolojik topluluk ürünlerinde ise %20 ve %30 oranında indirim oranı kesinlikle olacak. Aynı şekilde mağazada hem boşluk için sırada bekliyor hem de satın alma yapan kullanıcılar için özel hediyeler kesinlikle olacak.

Alışveriş merkezi açılışında sırada bekliyor; 1-300. kişiye Mi Band 4 iyi bir fikir bileklik, 301-500. kişiye Bluetooth kulaklık ve 501-600. kişiye Bluetooth ses hoparlörü tanıtmak edilecek. Aynı şekilde mağazadan 1000 TL ve üzeri satın alma yapan ilk 300 kişiye Mi Band 4, an 300 kişiye 10.000 mAh powerbank, 3 üncü 300 kişiye 5.000 mAh powerbank ve çeyrek 300 kişiye Bluetooth kulaklık tanıtmak edilecek. Aynı şekilde mağazada tarih sırasında başına 30 dakikada 1 telefon tanıtmak etkinliği de kesinlikle olacak.

Varlık çeşitliliği en müreffeh geliştirme firmalardan bir birey olan Xiaomi, ülkemizde iyi bir fikir telefonlarıyla olduğu {kadar} giyilebilir teknolojiler, kulaklık ve ses hoparlörü iyilik aksesuar ve Ayrıca scooter modelleriyle ne olursa olsun erişilebilen bir etiket.

Ankara AnkaMall satın alma merkezine açılacak son zamanlarda mağazada da, eski mağazalarda olan bütün Xiaomi modellerini kullanıcılar deneyimleyebilecek ve satın alabilecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Ankara’nın ilk Xiaomi Mi Store’u açılıyor! Hediyeler ve kampanyalar neler?

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply