Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid akıllı robot süpürge satışa sunuldu!

Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid akıllı robot süpürge satışa sunuldu!

Anker, IoT odaklı ticari mal portfoyüne Eufy RoboVac L70 Hybrid akıllı robot süpürgeyi de ekledi. Yıkanabilir hepa filtre, değişken paspas iyilik özellikleriyle öne çıkan taze ürünün özelliklerine dikkatle bakalım.


İlginizi çekebilir: Anker Soundcore Wakey-Izle, suçlama cihazı, yayın yapmak yanı sıra dahası!


Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid akıllı robot süpürgenin en bildirmek sıcak özelliği EufyHome uygulaması üzerinden akıllı telefonlar aracılığıyla belirlemek edilebiliyor olması. Rutin üzerinden temizlik geçmişi iyilik verilere başarmak yanı sıra sizin için oluşturduğu haritalar ileri düzenlemeler gerçekleştirmek uygulanabilir. Google Yardımcı yanı sıra Amazon Alexa entegrasyonuna da yaratıcı olan ekipman gürültü komutları aracılığıyla çalıştırılabiliyor. Fabrikasyon zekaya dayalı bir haritalama teknolojisi keşfedildi Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid iddialı turistik cazibe noktalarda kesinlikle hale gelme özelliğine de yaratıcı.

2200 Pa emiş gücüne yaratıcı ekipman optimum 58 dB gürültü çıkışıyla çok rakibini geride bırakıyor. Akıllı robot süpürge, bir yüz filtre, önemli filtre yanı sıra bir aroma azaltıcı filtre içeriyor. E12 dereceli filtresi sayesinde 0.001 mikron boyutundaki partikülleri parlak filtreleyebiliyor. Akıllı robot süpürge Anker’in BoostIQ adını verdiği geliştirme aracılığıyla çalıştığı yüzeydeki değişimi algılayabiliyor yanı sıra buna bağlı olarak emme gücünü {otomatik} ayarlıyor.

Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid

Paspaslama özelliğine de yaratıcı olan Eufy RoboVac L70 Hybrid yıkanabilir paspas pedleri aracılığıyla {sıvı} kirleri de temizleyebiliyor. 5200 mAh li-ion elektrik pili kapasitesine yaratıcı varyasyon 2.5 kol saati soruşturma süresi sunabiliyor. Pilin suçlama edilmesi gerektiğinde, robot suçlama ünitesine {otomatik} bir stil ulaşarak bağlanıyor yanı sıra daha sonradan temizliğe kaldığı yerden ısrar etmeye devam et edebiliyor. Pek inanılmaz akıllı özelliğe yaratıcı akıllı robot süpürge 3500 TL oran etiketiyle satışa sunuldu.

Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid Yöntem Özellikleri

  • iPath Lazer cihazı Navigasyon teknolojisi
  • Optimum duyarlılık için AI haritalama teknolojisi
  • 150 an soruşturma süresi
  • Hybrid 2’si 1 – Salıncak yanı sıra Ovmak (Nemli yanı sıra Tamamen kuru)
  • Boost IQ teknolojisi aracılığıyla gereken yerlerde extra Vakumlama yanı sıra Paspaslama – 2200Pa emiş gücü
  • Akıllı MOP teknolojisi aracılığıyla {otomatik} su kontrolü
  • PinPoint Dönüşü – Aşağı elektrik pili nedeniyle temizlik duraklatırsa parlak akıllı an özelliği aracılığıyla kaldığı yerden temizliğe ısrar etmeye devam et edebilme
  • Amazon Alexa yanı sıra Google Yardımcı aracılığıyla sesli kontrol
  • EufyHome uygulaması aracılığıyla belirlemek yanı sıra grafik sınırlandırma

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid akıllı robot süpürge satışa sunuldu!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply