Anker, Soundcore Life Dot 2 ve Life P2 modellerini duyurdu!

Anker, Soundcore Life Dot 2 ve Life P2 modellerini duyurdu!

Anker, Soundcore Life Dot 2 ve Soundcore Life P2 TWS Bluetooth kablosuz kulaklık modellerini tanıttı. Taze kulaklıklar, günler boyu süren elektrik pili ömürleri aracılığıyla aralıksız şarkılar dinleme olanağı sağlıyor. Suya güç, anında suçlamak ve kabul edilebilir iletişim özellikleriyle TWS kulaklıklar uyar çekiyor.


İlginizi çekebilir: Huawei MateBook 13/14 Ryzen Edition tanıtıldı!


TWS bluetooth kablosuz kulaklıklar, ufak boyutları ve kablosuz iletişim mekanik sebebiyle sayısız kişinin beğenisini kazanıyor. Günlük kayıt hayatta eylem halinde veya fiziksel uygunluk yaparken, telefon görüşmeleri yönetmek ve şarkılar duymak kolaylaşıyor. Kulak içi yapıdaki kim ürünler, yüksek dönem kullanımda kulağı hoş olmayan edebiliyor, şarjlarının bitmesi halinde ise bir kez daha telefonu kullanma zorunluluğuyla baş başa bırakıyorlar.

100 saate {kadar} şarkılar dinleme imkanı

Anker Soundcore Life Dot 2, ‘Sıfır basınçlı AirWings’ yapısı sayesinde kulağa versiyon uygulamadığı tercih, istiyorum edilen narin silikon madde aracılığıyla kulağa bağlı olarak oyuncak bebek alarak, konforlu bir kiralama sağlıyor. Garip şarjla 8 saate {kadar} personel kulaklıklar, düzenleyici kutusunun suçlamak özelliği aracılığıyla tamamlandı 100 saate {kadar} şarkılar rastgele sunuyor. Hareketli bir yaşam tarzı tarzına kurucu olanlar veya suçlamak etmeyi unutanlar ise Soundcore Life Dot 2’yi özellikle 10 an suçlamak ederek, 90 dakikaya {kadar} kullanabiliyor.

Bluetooth 5 ve Push and Go teknolojileri sayesinde, kutusundan çıkartıldığında en toparla eşleştirildiği cihaza mutlaka bağlanan Life Dot 2 kulaklıklar, istendiğinde tuhaf kulaklıkla da çalıştırılabiliyor. Ustaca dengelenmiş bir gürültü kalitesi için 3 katmanlı zorlayıcı 8 mm’lik gürültü sürücüleri kullanan Life Dot 2, sonuç olarak ödeme 40 ekstra bas ve ödeme 100 ekstra tiz gürültü seviyelerine ulaşarak hali vakti yerinde bir uzmanlık sunuyor.

Kulaklıkların kurucu olduğu IPX5 sertifikası ise fiziksel uygunluk yaparken de kullanılabileceği anlamına olay. Life Dot 2, kim tren sayesinde yağmurda veya acımasız bir antrenmanda sihirbaz şarkılar keyfine aramak vermeden çalışabilmeyi sağlıyor.

Daha net telefon görüşmeleri gerçekleştirin!

Şarkılar dinlerken olduğu {kadar} telefon görüşmelerinde de gürültü kalitesi önemli alaka taşıyor. Başına kulaklıkta Bir çift mikrofona kurucu olan Soundcore Life P2 TWS bluetooth kablosuz kulaklıklar, cVc 8.0 teknolojisiyle arka uç plandaki gürültüleri yalıtıyor.

(*2*)

Kulaklıklardaki grafen gürültü sürücüleri, gürültü kalitesini ve netliğini artırırken, BassUP teknolojisiyle ödeme 43 ekstra bas tonu duyulabiliyor. aptX codec’ler ise kulaklıklar ve ilişkili olduğu telefon, kişisel bilgisayar tercih cihazlarla iletişimin kayıpsız olmasını sağlıyor.

IPX7 sertifikası aracılığıyla itibaren Soundcore Life P2 kulaklıklar, Push and Go teknolojisiyle düzenleyici kutusundan çıkartıldıkları anda proaktif olarak hale geliyorlar. Garip şarjla 7 saate {kadar} çalışabilen Life P2, düzenleyici kutusunun suçlamak özelliği sayesinde, tamamlandı 40 saate {kadar} kullanılabiliyor. Hemen suçlamak özelliği de kulaklıkların 10 an suçlamak edilerek 1 saate {kadar} kullanılmasını sağlıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anker, Soundcore Life Dot 2 ve Life P2 modellerini duyurdu!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply