Anker Soundcore Life Q10 Bluetooth kulaklık incelemesi

Anker Soundcore Life Q10 Bluetooth kulaklık incelemesi

Anker Soundcore Life Q10 stil fiyatının şaşırtıcı bir şekilde üstünde bir kaliteye ve ayrıca performansa yaratıcı. Ayrıca bizce kapı aralığı sınıfında fiyatlandırılmış ama esasen en uygun düzey bir kulaklık. Yeni gelin tetikleyici böyle düşündüğümüzü açıklayalım.


İlginizi çekebilir: Anker Soundcore Wakey | Izle, suçlamak cihazı, yayın yapmak ve ayrıca dahası!


Anker Soundcore Life Q10 tetikleyici kim {kadar} mükemmel?

 • Üreticisi Hi-Res Audio Böylece uzun çözünürlüklü gürültü sertifikasına yaratıcı. Kim sertifikaya yaratıcı ürünler yaygın markaların en uygun ders kulaklıkları oluyorlar. Anker aşağıda listelenmiş Life Q10 stil için kim sertifikayı alabilmiş. Gürültü kalitesine baktığınız yaş da dürüst kim sertifikayı kalifiye ettiğini anlıyorsunuz şu anda.
 • Elektrik pili ömrü şaşırtıcı bir şekilde verimli. Anker cihazın doğru şarjda 60 saatlik istihdam süresi sunabileceğini söylüyor. Fakat 60 saatlik istihdam süresine erişmek için cihazı %60 gürültü seviyesinde Bass Up ayar kapalıyken kullanmanız gerektiğini belirtmişler. Şirketimiz 60 saatlik istihdam süresini yakalayamadık. Peki soyut çalışmalar bir yana pratikteki istihdam değeri kaç izle derseniz bizim kullanımımızda 40-45 saatlik istihdam süresini üreticisi güvenli çıkardı. Şirketimiz kim değerlere ulaşırken sesi uzun seviyelerde kullandığımızı ve ayrıca Bass Up modunu tipik olarak tipik olarak açtığımızı da belirtelim. Özetle cihazın elektrik pili ömrü harika.
 • Anker Soundcore Life Q10
 • Anker Soundcore Life Q10 son derece olmasına bile konforlu. Kulaklık pedleri yumuşacık ve ayrıca kulağı mükemmel sarıyor. Kim aynı anda muhteşem bir yalıtım sağlıyor. Fakat sağlık ve zindelik için kullanacaksanız yardım etmem bunu göz önünde bulundurarak içindeki kapsamlı bataryalardan dolayı üreticisi nispeten son derece. Kim da sağlık ve zindelik kullanımlarında hastalık veriyor.
 • Bluetooth 5.0 desteği olması gürültü senkronizasyonu ve ayrıca kopmaların önüne geçmenizi sağlıyor. Zirve büyüklük kulaklıklarda ne olursa olsun az görülen bir karakteristik olması cihazı bir teknik daha öne çıkarıyor
 • Anker 5 dakikalık derhal şarjla cihazı 5 izle kullanabileceğinizi belirtiyor ama bizce kim çalışmalar şaşırtıcı bir şekilde tekrar tekrar olmamakla beraber üreticisi 5 dakikalık derhal şarjla 90 an civarında bir istihdam sunuyor ve ayrıca kim da gayet mükemmel bir çalışmalar.
 • USB Type-C desteği ve ayrıca Aux desteği. Kapı aralığı büyüklük kulaklıklarda yaygın Micro USB desteği görürüz ve ayrıca 3.5 mm desteği göremeyiz fakat Anker aşağıda listelenmiş ikisini de kullanıcılara sunmuş.
 • soundcore_life_q10_review_2_thumb800
 • Üreticisi doğru bir bass canavarı!

 • Gelelim Anker Soundcore Life Q10 için en büyük özelliğe; “Bass”. Elbette uygunsuz duymadınız üreticisi doğru bir bass canavarı. 40 mm’lik sürücüler şiddetli doygun basslara yaratıcı. Eğer sert basslardan hoşlanıyorsanız kim üreticisi doğru da size bağlı olarak. Bass Up modunu kesinlikle etmeseniz ne olursa olsun geleneksel haldeki basslar şaşırtıcı bir şekilde mükemmel. Bass Up modunu kesinlikle ederseniz tizler ve ayrıca midler nispeten altta kalıyor; ama bassların tadına doya doya varabiliyorsunuz. Ayrıca ekibimiz cihazın bass konusundaki doğru kabiliyetini görebilmek için bass ağırlıklı şarkıları Bass Up ayar açıkken, ekolayzerda bassları en en uygun düzeye alıp sesi de sonuna {kadar} açarak denedik. Özet inanılmazdı; üreticisi doğru bir subwoofer iyilik kafanızda titriyor ve ayrıca adeta beyninizin içini basslarla titretiyor diyebilirim. Elbette bass, bass ve ayrıca bass kim cihazın en büyük 3 özelliği.
 • Maliyet konusunda ise cihazın fiyatı sunduğu özelliklerin yakın dürüst şaşırtıcı bir şekilde faydalı. İndirim dönemlerinde 200 TL bandına inebiliyor. Cihazı 200 – 300 TL aralığında indirimli olarak yakalarsanız ve ayrıca bass seviyorsanız esasen tapınak şakak .. mabet. Ortak dönemlerde ise 300 – 450 TL aralığında bulunuyor. Kim özeliklere yaratıcı bir üreticisi için 1000 TL civarında bir bütçe planı ayırmanız gerektiğini söyleyebilirim. Anker Soundcore Life Q10 oran ve ayrıca verimlilik oranı olarak etkileyici bir konumda. Bizim cihaza puanımız 10 üzerinden 9 derecelendirme.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anker Soundcore Life Q10 Bluetooth kulaklık incelemesi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply