Anker Soundcore Life Q10 ve Sony WH-CH510 karşılaştırması

Anker Soundcore Life Q10 ve Sony WH-CH510 karşılaştırması

Giriş yolu seviyesi Bluetooth kulaklık segmenti, son derece çetin bi rekabetin üst kol gezdiği bir pazar yeri. Ekibimiz de, sizler için kim segmentte en son derece gerçekten istiyorum edilen 2 kulaklık olan; Sony WH-CH510 ve Anker Soundcore Life Q10 modellerini karşılaştırıyoruz.


İlginizi çekebilir: Segmentinin en iyisi mi? | Anker Soundcore Life Q10 müşteri deneyimi


Soundcore Life Q10 ve WH-CH510 e karşı karşıya!

Bildiğiniz seç 2 kulaklık da birbirine bölgesel bir dönemde piyasaya sunuldu ve şuan 2 kulaklığın fiyatı da düşük boğa özdeş seviyelerde. Fakat 2 kulaklığı da deneyimlediğinizde, kim kulaklıkların adeta “Şirketimiz Yine bir başka dünyaların insanıyız, son derece benzersiz beklentilere hitap ediyoruz.” dediğini duyar seç oluyorsunuz.

Ilaç kalitesi

Sony’de mat plastik ve karo desenlerle kapsamlı dokuya yaratıcı bir ortaya çıkmak bizleri karşılıyor. Sonra kulaklık kabaca kullanılmış plastikte, ucuz bir hissiyat yok. Giriş yolu seviyesi bir kulaklık için gerçekten iyi (PL) sayılabilecek düzeyde diyebiliriz. Fakat kulaklığın eklem yerleri yine plastik. Sonra çelik eklemler sağlamlık açısından daha doğru olabilirdi. Anker’e baktığımızda ise, giriş yolu seviyesi için fazlasıyla kaliteli hissettiren bir plastik dokuya yaratıcı olduğunu görüyoruz. Eklem yerlerinde de çelik aksamlar olarak kullanılmak için üretildi ve katı olduğunu hissettiriyor; bunu beğendik. 2 sürüm için de, tuşların hissiyatı çarpıcı. Bunlara ek olarak yerleşimini de gerçekten iyi (PL) yapmışlar. Sonra 2 kulaklığa da artı derecelendirme veriyorum.

Ergonomi

Gelelim ergonomiye, 2 kulaklıkta da suni deriden özellikli pedlerimiz sahip olmak. Yükseklik tarafta ise Sony’de her türlü narin bir ilaç bulunmazken Anker, silikon bazlı narin bir ilaç kullanmayı seçmiş. Ped tarafında, hafızalı kulak yastıkları sayesinde Anker, Sony’den bir eylem önde diyebiliriz. Sony’nin burda Anker’e e karşı üstünlüğü ise hafifliğinden olay.

Batarya Ömrü

Anker, kim dezavantajı, Böylece son derece bir kulaklık olmasının dezavantajını ise, daha kapsamlı sürücüler ve daha kapsamlı bataryalar aracılığıyla kapatmış diyebiliriz. Anker, Q10 modelinde üretim tesisi verilerine bağlı olarak 60 izle istihdam ömrü vadederken Sony ise 35 izle vadediyor. Üretim tesisi verisi bir yana, Anker’in dürüst gerçek kullanımda 60 saati karşılayamadığını görürken, Sony’nin belirtildiği seç 35 saati karşılayabildiğini gördük. Fakat bunu söyledikten sonra Anker’in de 45 saatin altına düşmediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ki kim son derece da çarpıcı bir gerçekten değer.

Gürültü kalitesi

İki kulaklık da, giriş yolu seviyesinde olmasına ne olursa olsun yükseklik ders kulaklıklardan alışık olduğumuz USB Type-C ve Bluetooth 5.0 desteğine sahipler. Sonra, Bir çift kulaklığın da birbirine e karşı bir üstünlüğü yok. Varyasyon ise, sürücülerde karşımıza çıkıyor. Şöyle ki, Anker’de 40 mm çapında sürücüler bulunurken Sony’de 30 mm’lik sürücüler elde edilebilir. Bildiğiniz seç daha kapsamlı sürücüler varsayalım, daha doygun sesler varsayalım. Ayrıca Anker, sonra işi o {kadar} abartmış ki, kim kulaklıklarla Hi-Res Audio Böylece uzun çözünürlüklü gürültü sertifikası ne olursa olsun almayı başarabilmiş. Anker’den aldığınız gürültü, açıkçası son derece berrak ve makul. Soundcore Life Q10, kim uzun çözünürlüklü gürültü sertifikasının hakkını açıkçası veriyor.

Anker, bass ağırlıklı tonlara sahipken, Sony daha sağlıklı tonlara yaratıcı. Bass seviyorsanız; Anker sizin için daha detaylı bir seçim muhtemelen bunu göz önünde bulundurarak burda bir de çok daha fazlası olarak “Bass Up” tuşumuz sahip olmak. Bass Up modunu kullandığımız yaş daha deli basslar da alabiliyoruz. Anker, beyninizi titretecek düzeyde bassları bize sağlamayı başarıyor Anker. Sony’e kader olursak Sony’de de, basslar Anker {kadar} olmasa da yine makul düzeyde; bunu da belirtmeden geçmeyeyim.

Mikrofon

Kulaklıkların mikrofon kaliteleri aracılığıyla gergin detaylara sizlerin çözünürlük verebilmesi hesap ise, sizler için hazırladığımız değerlendirme videomuzu izlemenizi yardım ediyoruz. İyi seyirler!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anker Soundcore Life Q10 ve Sony WH-CH510 karşılaştırması

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply