Anker Türkiye Ülke Müdürü teknoloji basınıyla toplantı düzenledi!

Anker Türkiye Ülke Müdürü teknoloji basınıyla toplantı düzenledi!

Anker Türkiye Ülke Müdürü Cem Bodur, teknoloji basınıyla online sıkmak toplantısı düzenlendi. Toplantının esas konusu “Koronavirüs döneminde en son derece gereksinim gören teknoloji ürünleri neler?” oldu.


İlginizi çekebilir: Anker Nebula Capsule: Bir küçücük fıçıcık içi kapsamlı eğlencelik


COVID-19 pandemisi aracılığıyla evde kalanların yanı sıra evden çalışanların yükler artarken, görüntülü görüşme uygulamaları yanı sıra oyunlara olan ilgi de paralel bir genişletmek gösteriyor. Çevreyi acı etmeden kaliteli bir gürültü deneyimi yaşatan, şarkılar yanı sıra lig keyfini artıran kulaklıklarda, yöntem özellikler {kadar} kolaylık da büyük bir dilek sebebi oluşum.

İçinde bulunduğumuz dönemde kültürel inziva alaka kazanırken, evde olmaya devam etmek tüketicilerin alışkanlıklarında yanı sıra evden çalışmaya vardiya yapan girişim dünyasında da büyük bir değişim görülüyor. Personel toplantılarını görüntülü görüşme uygulamaları aracılığıyla gerçekleştiriyor, girişim hariç ailesi yanı sıra sevdikleriyle de ağ üzerinden çağrı kuruyor.

Oyunlar yanı sıra lig yayınlarına olan ilgi artıyor

Koronavirüs döneminde, bir çeşitli diğer yaygın bilinen program konusu da oyunlar oldu. İş hariç pozitif vakit geçirmek isteyenler lig oynuyorlar, e-spor karşılaşmalarına yanı sıra ağ üzerindeki lig yayınlarına muazzam ilgi gösteriyorlar.

Verizon’ un araştırmasına bağlı olarak ağ üzerinden çevrimiçi video izlenme oranları komisyon 12 artarken, lig severlerin uyumlu ettiği Twitch’ te izlenme oranları komisyon 10, YouTube Gaming’ de ise izlenme oranları komisyon 15 genişletmek gösterdi. Evde kalanlar için en son derece geliştirme yaşayan banliyö ise komisyon 75 aracılığıyla oyunlar oldu.

Gürültü kalitesi {kadar}, yüksek süreli birlikte çalışmak için sundukları konforla da öne çıkan lig kulaklıkları, çeşitli diğer yıldızcık ürünleri seç en harika dinamikler bir araya getirmeleri aracılığıyla tavsiye çekiyorlar. Kim da, onları başına birlikte çalışmak amacı için ideal hale getiriyor.

Anker Soundcore Strike serisi aracılığıyla mikrofon bozulur korkusu bitiyor

Anker’ in taze Soundcore Strike serisi, yöntem özelliklerinin ve ayrıca yüksek zaman çerçevesi lig oynayanların en tipik olarak karşılaştığı 2 büyük problemi ortadan kaldırmasıyla tavsiye çekiyor.

Kulak üstü kulaklıklar, kendinden emin bir zaman çerçevesi kullanımdan bundan sonra kulağı ısıtmaları sebebiyle hastalık yaratabiliyorlar. Strike serisindeki soğutucu jele yaratıcı kulak yastıkları, ısınmanın önüne geçerek kullanıcılara yüksek zaman çerçevesi konforlu bir birlikte çalışmak sağlıyor.

ağ üzerinden oynanan oyunlarda ise adres arkadaşlarıyla sesli tartışma üzerinden çağrı inşa etmek. Kendinden emin taktikler parça yanı sıra oyuna farklı renkler katmak için alaka taşıyor. Yine de nemlenen mikrofonlar gürültü kalitesinde düşüşe faktör olabiliyor veya bozulabiliyor.

Soundcore Strike 1 yanı sıra Strike 3’ün yaratıcı olduğu Anker’in patentli SweatGuard teknolojisi sayesinde mikrofonları tükürüklere yanı sıra terlemeye e karşı korumalıdır yanı sıra IPX5 suya acı sertifikalara sahiptirler. Benzer şekilde başına 2 modelin de mikrofonlarında ses kaçınma özelliği merkez alıyor. Dolayısıyla çağrılarınız veya komutlarınız e karşı tarafa net bir stil ulaşıyor.

Özelleştirilmiş tasarlamak aracılığıyla düşmanların en ufak adımını rağmen uyumlu al

Soundcore Strike serisi kulaklıklar, 52 mm’ lik kişiselleştirilmiş sürücüleri aracılığıyla lig içi sesleri uygun fiyatlı bir stil yansıtıyor yanı sıra bas tonlarında varyasyon yaratıyor. Başına 2 sürüm de oyunlardaki tabanca seslerinin yanı sıra meydan okuyucu ayak parmağı seslerinin yönünü anlamanızı sağlayan kişiselleştirilmiş bir tasarıma yaratıcı.

Anker Türkiye

Strike 1’in önemli ölçüde de çoçukların işitme gürültü seviyesine e karşı gözetim aracılığıyla gürültü seviyesi düzenleme özelliği, uzun seslere e karşı kulakları korurken, Strike 3’ün 7.1 çevresel gürültü desteği, lig atmosferini en harika stil yaşamanızı yanı sıra kendinizi oyuna kaptırmanızı sağlıyor.

Anker Soundcore Gaming kulaklıkları özel  hepsiburada.com’ dan  satın alabilirler.

Bilgili gürültü kalitesi sunan PowerConf aracılığıyla kesintiye merkez yok

Koronavirüs döneminde yaşanan bir değişim de, toplantıların uzaktan gerçekleştirilmeye başlanması oldu. Online toplantılarda gürültü kalitesinin dönem dönem düşmesi yanı sıra kesintiler yaşanması, yük yaratabiliyor. Anker PowerConf ise deneyimli ile bağlantı kalitesi aracılığıyla kim sorunu çözüyor. Bilge gürültü yenileme özelliği sunan kişiselleştirilmiş DSP algoritması, dürüst gerçek zamanlı sonuç kaçınma yanı sıra geçmiş tarih gürültüsü düşüş dinamikler bulundu PowerConf, 360 derecelik 6 mikrofonuyla sesinizi en harika stil iletiyor.

Bluetooth yanı sıra USB-C destekli ekipman, şoför gerektirmeden anında kullanılabiliyor yanı sıra taşınabilir olması sayesinde, nerede olursa olsun yanı sıra kolayca kullanılabiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anker Türkiye Ülke Müdürü teknoloji basınıyla toplantı düzenledi!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply