Anker, yeni Eufy akıllı süpürge modellerini duyurdu – Hardware Plus

Anker, yeni Eufy akıllı süpürge modellerini duyurdu – Hardware Plus

Otonom bir stil daire veya apartman dairesi temizliği yapabilme kabiliyetleri sayesinde, akıllı daire veya apartman dairesi aletleri arasındaki konumunu günden güne sağlamlaştıran robotik süpürgeler, kullanıcıların dikkatini de günden güne hatta daha fazla çekmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Ülkemizde, akıllı robotik süpürge satışlarında günden güne hatta daha fazla pay yönetici olan Anker, varlık gamına 2 adet yeni Eufy akıllı süpürge stil daha ekledi.


İlginizi çekebilir: Anker Soundcore Life Q10 ve ayrıca Sony WH-CH510 karşılaştırması


Anker Eufy RoboVac 15T ve ayrıca Robovac 25C modelleri ülkemizde satışa sunulacak

Bütün bütün dünyayı yankı altına hinterlandı Covid-19 salgını sırasında, sayısız dünya da eve kapandı. Haliyle daire veya apartman dairesi işlerinin mantıklı bir stil yapılabilmesi de, dünya için büyük hale gelmeye başladı. Bunun sonucu olarak; otonom bir stil daire veya apartman dairesi temizliği yapan robotik süpürgeler de gittikçe yaygın bilinen hale gelmeye başladı. Kim durumu gözlemleyen Anker, yeni Eufy robotik süpürge modellerini piyasaya sunma hazırlığı içine.

Anker’in belirttiği üzere, yeni modellerde cihazların emiş gücü 3 kırışık artırılmaya çalışılmış. Benzer şekilde sadece tasarımıyla tavsiye çeken yeni Anker Eufy akıllı süpürgeler, dokunmatik doğrudan kapı aracılığıyla kumanda edilebiliyor. Eufy robotik süpürgeler, yaratıcı oldukları 1500 Pa’lık emiş gücü aracılığıyla de hevesli bir vakumlama gücüne sahipler. Sıradışı şarjla 100 dakikaya {kadar} temizlik yapabilen RoboVac 15T, yüzeyleri tanıyabilme özelliğine de yaratıcı. 7.2 cm’lik yüksekliğe yaratıcı olan RoboVac 15T, sağlıklı ölçüleri sayesinde ulaşılması akıllara durgunluk veren bölgelere de erişebiliyor.

Anker Eufy RoboVac 25C ise,  evde hiç kimse olmasa sihirbaz, Android ve ayrıca iOS çalışma sistemlerine özelleştirilmiş uygulamalar aracılığıyla uzaktan doğrudan edilebiliyor. Kim sayede eve varmadan temizliğinizi bitirmeniz rağmen olası kılınmış durumda. Benzer şekilde dilerseniz {otomatik} analiz ayar aracılığıyla, Eufy akıllı süpürgenizin iddialı periyotlarda evinizi temizlemesini sağlayabilmeniz de uygulanabilir. Dilerseniz süpürgenizi Google Ortak desteği aracılığıyla de sesli olarak yönlendirebilirsiniz.

Eufy akıllı süpürgelerin akıllı özelliklerinden bir diğeri ise, Boost IQ adı bunu göz önünde bulundurarak yenilik. Kim yenilik aracılığıyla Anker etiket akıllı süpürgeler, emme gücünün yeter olmadığı durumları insan yapımı bilgi desteği aracılığıyla anlayarak; emme gücünü esasen artırabiliyor.

Anker_Eufy Robovac 25C_1

Eufy RoboVac modelleri, Trendyol ileri satışa sunulacak

Anker’in, Trendyol aracılığıyla gerçekleştirdiği girişim birliği aracılığıyla, yeni akıllı süpürge modelleri Trendyol ileri satışa sunulacak. Ürünleri satın biriktirmek isteyen kullanıcılar, Trendyol üzerinden varlık detaylarını inceleyebilme ve ayrıca dilerlerse satın alma verebilme imkanına sahipler. Peki ya siz otonom akıllı süpürgeler aracılığıyla stresli neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Ve ayrıca toparla bir öneri; kültürel mesafenizi korumayı ve ayrıca ellerinizi yeterli yeterli yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anker, yeni Eufy akıllı süpürge modellerini duyurdu – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply