Anker’den Babalar Günü için tavsiyeler! – Hardware Plus

Anker’den Babalar Günü için tavsiyeler! – Hardware Plus

Anker’den Nebula’nın taze modellerinden bir birey olan Mars II Pro’yu Babalar Günü için uygun bir gerçekten istiyorum olduğu açıklaması geldi. Taşınabilir tahmin cihazı, kurucu olduğu DLP IntelliBright teknolojisi sayesinde HD kalitesinde diplomatik görüntüleri 500 ANSI Lümenlik parlaklıkla yansıtabiliyor. İki adet 10 Watt gücündeki hoparlörü de yoğun bas ve ayrıca tiz performansı sunabiliyor.


İlginizi çekebilir: En gerçekten iyi (PL) açıkça kablosuz kulaklık o mu? Anker Soundcore Liberty 2 Pro inceleme


Babalar için kulaklık tavsiyeleri!

Hi-Res sertifikası aracılığıyla en düzgün sesi verebilen Soundcore Life 2 Neo, müziksever babalar için müreffeh bir dinleme deneyimi vadediyor. Kablosuz kulak üstü kulaklıktaki BassUp teknolojisi ve ayrıca titanyum kaplamalı 40 mm sürücüler, düzenli kulaklıklardan %100 ekstra bas tonu ortaya çıkartıyor.

 

Katlanabilir tasarımı ve ayrıca gelişmiş menteşeleriyle hem yaşamak hem de özgürce taşınabilen Life 2 Neo, ima etmek konusunda da hevesli. Azaltılmış güç giriş dahil Bluetooth çipi sayesinde açıkça şarjla 60 saate {kadar}, 5 dakikalık şarjla ise 5 saate {kadar} çalışabilen bir kulaklık.

Grammy ödülü şarkılar yapımcılarının tavsiyeleriyle kulaklık deneyimi!

 

Anker’den taze kablosuz (TWS) kulaklığı Soundcore Liberty 2 Pro, Astria Koaksiyel Akustik Mimarisi aracılığıyla sunduğu merkez kalitesinde etkinlik vadediyor. HearID özelliğiyle dinleme davranışlarını bilge biçimde araştırma ederek kulağa ısmarlama bir gürültü profili çıkartan Liberty 2 Pro, sıradışı şarjla 8 saate {kadar}, kutusundaki 4 kez açıkça ima etmek edebilme özelliğiyle de tamamlandı 32 saate {kadar} kullanılabiliyor.

Soundcore Motion+: BassUp teknolojisiyle gürültü deneyimi güçleniyor!

Ufak boyutlarıyla başına yere özgürce taşınabilen Bluetooth hoparlörler, özgürce iletişim kurulabilmeleriyle de avantaj sağlıyorlar. Soundcore Motion+, kim özelliklerin yanına Hi-Res sertifikası ve ayrıca sürücüleriyle 30 Watt’lık yoğun gürültü çıkışı, BassUp teknolojisiyle gürültü deneyimi güçleniyor.

Anker'den

Açıkça şarjla 12 saate {kadar} kesintisiz çalışabilen ve ayrıca IPX7 sertifikası aracılığıyla suya yaşamak olan hoparlörün Soundcore cep telefonu uygulaması da müziklerinizi en gerçekten iyi (PL) kalitede dinleme imkanı sunuyor.

Motion Q: IPX7 sertifikalı Bluetooth ses hoparlörü

Özelleştirilmiş dışarıda kasası ve ayrıca IPX7 sertifikası sayesinde harika bir şekilde suyun içerisine girse ne olursa olsun çalışabilen Motion Q, eğlenmeyi seven babalara hitap ediyor. Yaratıcı olduğu 360 derecelik hoparlörlerle 16 Watt’lık yoğun bir gürültü çıkışı sunan Bluetooth ses hoparlörü, 10 saate {kadar} kesintisiz çalışabilmesinin ve ayrıca, istendiğinde bir çeşitli diğer Motion Q aracılığıyla eşleştirilerek partilerin vazgeçilmezi haline olay.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anker’den Babalar Günü için tavsiyeler! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply