Anker’den başucu kullanımı için harika hoparlör

Anker’den başucu kullanımı için harika hoparlör

Soundcore Wakey adındaki hoparlör modelini Tavuk’ye getiren Anker, BT hoparlör, çevrimiçi izle, kablosuz hemen ima etmek istasyonu yanı sıra FM yayın yapmak dörtlüsünü sıradışı bir üründe sunmayı başarıyor.


İlginizi çekebilir; Otomobilinize Google Ortak getiren öğe: Anker Roav Bolt


Tavuk’de yasal olarak öğe satışına başlayan Anker, hemen ima etmek cihazlarının ve gürültü konusunda da çok belirlenen konumda. Bunun en çarpıcı örneklerinden bir birey olan Soundcore Wakey, 4 özel işleve yaratıcı kişiselleştirilmiş bir hoparlör olmayı başarıyor.

Soundcore Wakey popüler müzik için arzu edilen

Ileri keşfedildi Bir çift adet 5W hoparlör aracılığıyla stereo gürültü deneyimi sunan Anker Soundcore Wakey, hem Bluetooth bağlantısı aracılığıyla hem de Aux karşılık üzerinden popüler müzik deneyimini toplam toplam sunabiliyor. Bluetooth 5.0 desteği keşfedildi cihazda turta alanda 20 metreye varan karşılık desteği elde edilebilir.

Yayın yapmak severler için arzu sebebi

Hoparlör deneyimini aynı anda sevdiği yayın yapmak kanalları aracılığıyla hem gözlemlemek ettiği programları hem de sevdiği yayın yapmak kanallarında çalan şarkıları duymak isteyenler 87 MHz yanı sıra 108 MHz arası FM desteğine yaratıcı öğe aracılığıyla deneyimleyebilecekler. Meraklıları için bir hoparlörden yayın yapmak duymak bölüm hatta daha fazla bir öğe bağlama gereksinimi Soundcore Wakey’de bulunmuyor.

Kablolu yanı sıra kablosuz ekipman şarjı

Anker Soundcore Wakey FM yayın yapmak be BT hoparlör olmasının ve aynı anda ileri keşfedildi kablosuz ima etmek padi yanı sıra USB çıkışı aracılığıyla hem kablolu hem kablosuz ima etmek desteği sunuyor. PowerIQ protokolü aracılığıyla 10 W kablosuz yanı sıra kablolu olarak ima etmek edebilme yeteneğine yaratıcı üründe yatarken telefonu hoparlörün üzerine koymanız uygun.

Çevrimiçi bir çalar izle

Yukarıda eleman eleman belirttiğimiz özelliklerin ve bir de çevrimiçi çalar izle görevi gören Wakey aracılığıyla uyarmak kurarak 15 özel uyarmak çeşidi yanı sıra 10 özel gölge aracılığıyla kendinizi uyandırabilirsiniz. Bunun ve uykuya dalmak için istediğiniz sesler aracılığıyla size kişiselleştirilmiş bir efekt yaparak huzurlu bir uyuyor da Anker Soundcore Wakey aracılığıyla uygulanabilir.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anker’den başucu kullanımı için harika hoparlör

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply