Annelerin hayatını kolaylaştıracak hediyeler MediaMarkt’ta! –

Annelerin hayatını kolaylaştıracak hediyeler MediaMarkt’ta! –

Annelerimiz için bilge telefonlardan tabletlere, çok küçük ana sayfa aletlerinden özel rutin bakım ürünlerine, bilge saatlerden televizyonlara onlarca üründe fırsatlar MediaMarkt’ta!


Bakmakta ödül sahip olmak: Razer, Doğayı Ile yardım İçin 50 Bin Para Değerindeki “Razer Green Fund”ı Kurdu


Bildiğiniz üzere kolayca ayıyla birbirleriyle kutlamamız gereken devasa günler sahip olmak. Hepsi bir tanesi de Anneler Günü. Annelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, onları sevindirmek yanı sıra müteşekkir etmenin en basit yollarından bir birey de onlara hediyeler biriktirmek. Şirketimiz de sizler için Anneler Gününde alınabilecek en gerçekten iyi (PL) hediyelerden birkaçını listeledik.

Sizin için oluşturduğumuz kontrol listesi:

PHILIPS GC4902/20 Azur Buharlı Ütü

Annelerimizin değerini kim hediyeler aracılığıyla biçemeyiz fakat onlara değerli olabilecek ana sayfa aletleri de alabiliriz. Bunlardan bir tanesi de PHILIPS GC4902/20 Azur Buharlı Ütü muhtemelen. 2800W gücünde olan kim ütü benzer şekilde 3 kademeli ağır buhar basıncına yaratıcı. 300ml su haznesine yaratıcı olan varyasyon ayrıca Steam Glide Özel & Anında Kireç Temizleme özelliğine yaratıcı. Sizde kim ürüne git yanı sıra 499TL’ye satın biriktirmek isterseniz buradaki linke bakış atabilirsiniz. Fırsatın 9 kolayca’a {kadar} olduğunu da unutmayın!

KARACA Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi

Türk kahvesi tiryakileri toplansın! Hem anneme tanıtmak alayım hem de ben de o çekici kahvelerden içeyim derseniz kim ürüne bakmakta ödül sahip olmak. KARACA Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi aracılığıyla Tuhaf Seferde 5 Fincan Türk Kahvesi yönetmek başarılabilir. Sonuç olarak siz yanı sıra aileniz içine uygun şekilde kahve yapabiliyor. Çeşitli benzersiz renge yaratıcı olan kim ürüne git yanı sıra 249TL’ye satın biriktirmek için buradaki linke bakabilirsiniz. Fırsatın 9 kolayca’a {kadar} olduğunu da unutmayın!

SAMSUNG Galaxy A21s 128 GB 

Samsung’un kapı aralığı segmentinde konumlandırdığı bilge telefonu Galaxy A21S, 128 GB an aracılığıyla annenizin unutmak istemediği anılarını özgürce saklamanıza olanak tanıyor. 6,5 inçlik ekranı aracılığıyla videolar monitör yanı sıra mesajlaşmak iyilik resmi olmayan işlerin üstünden özgürce gelebiliyor. 5000 mAh batarya aracılığıyla 2 güne varan elektrik pili ömrü sunuyor. 48MP’lik kamerası aracılığıyla de dilediği fotoğrafı özgürce çekebiliyor. Sizde kim ürüne git yanı sıra 2899TL’ye satın biriktirmek için buradaki linke bakabilirsiniz. Fırsatın 2 kolayca’a {kadar} olduğunu da unutmayın!

APPLE iPhone SE 64GB

Apple’ın başarıyla geçti sene çıkarttığı 2020 varyasyon iPhone SE, kompakt yapısıyla bildirmek çekiyor. İçerisinde keşfedildi A13 işlemcisi sayesinde yüksek süreler sırasında annenize akıcı bir müşteri deneyimi sunacak. Benzer şekilde 12MP’lik kamerasıyla videolar yanı sıra fotoğraflar çekmekte son derece basit. Yüksek zaman dilimi geliştirmek alacak olması da artı yönlerinden. 3 benzersiz farklı renkler seçeneğiyle sizde kim ürüne git yanı sıra 4799TL’ye satın biriktirmek için buradaki linke bakabilirsiniz. Fırsatın 2 kolayca’a {kadar} olduğunu da unutmayın!

Anneler günü için hazırlanan kampanyaya kombine olan ürünlere git için buradaki linke bakabilirsiniz.

Kim haber Mediamarkt katkılarıyla hazırlanmıştır.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Annelerin hayatını kolaylaştıracak hediyeler MediaMarkt’ta! –

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply