Annenin Facebook iletisi yüzünden çocuğu okuldan kovuldular – Hardware Plus

Annenin Facebook iletisi yüzünden çocuğu okuldan kovuldular – Hardware Plus

Bugüne {kadar} Facebook’a yazılan iletilerin hapise girmeye varan büyük ölçüde sonuçlarla sonuçlanabildiğine kanıtlamak olmuştuk. Kim yolculuk ise 4 yaşındaki oğlu anasınıfına giden Ashley Habat’ın okulu eleştirdiği Facebook iletisi yüzünden minik çocuğu okuldan attılar.

“Sebep günlük Will’in okulu yaklaşık beğenmediğim bir nokta ortaya çıkıyor? Benim standartlarım mı son derece uzun, yoksa eğitmenler son derece mu cahil?”

Anaokulunun itibar günü yaklaşık ailelere yeteri {kadar} Beceriler vermediğinden yakınan {anne}, okulu da etiketlediği iletisinde “Sebep günlük Will’in okulu yaklaşık beğenmediğim bir nokta ortaya çıkıyor? Benim standartlarım mı son derece uzun, yoksa eğitmenler son derece mu cahil?” sözlerine tesis verdi. Annenin kim iletisinin son derece da yapıcı olmadığı aşikâr. Yine de bunu söyledikten sonra minik çocuğu okuldan sallamak için uygun olduğunu düşünmüyoruz.

Bunlara ek olarak okulun kişiselleştirilmiş üniversite olmasından dolayı istediği öğrencileri kovabilme haklarının olduğunu, ve ayrıca kim olayın kim yüzden kim {kadar} hızlı gerçekleştiğini de hatırlatalım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Annenin Facebook iletisi yüzünden çocuğu okuldan kovuldular – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply