Anonymous, Nestle’yi Hackledi! 10 GB’lık Hassas Bilgileri Sızdırdı – Hardware Plus

Anonymous, Nestle’yi Hackledi! 10 GB’lık Hassas Bilgileri Sızdırdı – Hardware Plus

Anonymous, Ukrayna‘da ısrar etmeye devam et eden savaşın orta Rusya‘dan çekilmeyi reddetmesinin ardından dünyanın en devasa Gıda maddeleri şirketi Nestle‘nin veritabanını sızdırdı. Korsan grubu, Nestle‘yi hacklediklerini ve ayrıca sağlayıcı e-postaları, şifreler ve ayrıca ofis müşterilerle gergin veriler karışık aslında olmak üzere 10 GB‘lık kırılgan verileri sızdırdıklarını duyurdu.

Bunlara ek olarak kategori kesinlikle 50 binden fazla Nestle ofis müşterisini endişe verici bir istatistik örneğini de sızdırdıkları bilgiler ile çevrili. Nestle, Rusya‘daki faaliyetlerinden kâr elde etmek etmeyeceği için Rusya‘da faaliyetine ısrar etmeye devam et etme kararı almıştı.


İlginizi çekebilir; Unreal Engine 5’e Dayalı Taze Bir Witcher Aktivite Açıklandı!


Anonymous çeşitli diğer yüksek sesle saldırılarını duyurdu, Ukrayna‘nın işgaline bile Rusya‘da faaliyet gösteren 40 dünya çapında şirketi tehlike etti. Hacker topluluğu, şirketlere Rusya aracılığıyla işbirliğini durdurmaları için 48 izle verdikleri konusunda uyardı. Şirketler ile çevrili BBDO, Raiffeisen Bank, IPG, Cloudflare, Citrix Systems iyilik isimler tesis alıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

(*10*)
İzliyorsun: Anonymous, Nestle’yi Hackledi! 10 GB’lık Hassas Bilgileri Sızdırdı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply