Anonymous, Rusya Merkez Bankası’nı Hacklediğini İddia Etti! – Hardware Plus

Anonymous, Rusya Merkez Bankası’nı Hacklediğini İddia Etti! – Hardware Plus

Rus devlet kurumlarını ve ayrıca kişiselleştirilmiş işletmeleri cazibe almaya ısrar eden Anonymous, hemen şimdi Rusya Merkez Bankası‘nı hacklediğini suçlama ediyor. Ünlü hacker topluluğu, Rusya Merkez Bankası‘nın sistemlerini tehlikeye attığını ve ayrıca 35.000 belge çaldığını suçlama ederek, 48 izle içine sızdıracağını duyurdu.

24 Şubat’ta Rusya‘nın Ukrayna‘yı işgalinin başlamasından kim yana, Anonymous Rusya‘ya karşılaşma onaylandı etti ve ayrıca Rus devlet siteleri, devlet vasıtasıyla işletilen medya web siteleri ve ayrıca elektrik gücü firmaları entegre aslında olmak üzere Rus kuruluşlarına e karşı inanılmaz sayıda siber istila başlattı.


İlginizi çekebilir; Ismarlama: MSI, 12.Yaratılış Intel Core işlemcili Taze İş ve ayrıca Verimlilik Laptoplarını duyurdu.


Anonymous geçtiğimiz günlerde Rus hükümetine gelir vergisi ödeyerek Rusya‘da faaliyet göstermeye ısrar etmeye belirleme veren bütün şirketlere karşılaşma onaylandı etti. Nestlè işgalden daha sonra Rusya‘da faaliyet gösteren şirketlerden bir kişi ve ayrıca Anonymous geçmişte şirketi gözdağı vermek etti, daha sonra hackledi.

Tip, Nestlè‘yi hacklediklerini ve ayrıca sağlayıcı e-postaları, şifreler ve ayrıca ofis müşterilerle stresli veriler entegre aslında olmak üzere 10 GB’lık kırılabilir verileri sızdırdığını duyurdu. Tip, 50 binden fazla Nestlé topluluk müşterisini endişe verici bir istatistik örneğini sızdırdı.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Anonymous, Rusya Merkez Bankası’nı Hacklediğini İddia Etti! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply