Anonymous’un Twitter hesabı kapatıldı! – Hardware Plus

Anonymous’un Twitter hesabı kapatıldı! – Hardware Plus

Anonymous’un Twitter hesabı kapatıldı!

Ünlü kişi hacker grubu Anonymous’un Twitter hesabı kapatıldı! Daha öncede yaptığı eylemlerin amaçlarını Twitter üzerinden açıklayan yıldız hacker grubu daha önce Amerika’da çıkan olaylara karşıda huzurlu kalmadı.

Geçtiğimiz günlerde silahsız siyahi genci bir polisin öldürmesi sonucu Amerika’da siyahi vatandaşlar ayaklandı. Anonymous’da kim olaylara e karşı huzurlu kalmadı yanı sıra Twitter hesaplarından daha önce halka kim konuda huzurlu kalmaması için duyuruda mevcut. Ardından siyahi genci öldüren polisin adını yine Twitter hesabından deşifre eden Anonymous’un hesabı akabinde beklemeye al alındı. Bununla beraber yıldız hacker gruba bir de kurallar hatırlatıldı. Kurallara bağlı olarak kullanıcıların ek birilerinin kişiselleştirilmiş ya da kırılabilir bilgilerini endişe verici mesajlar atılamaz ya da yayınlanamaz, başkalarına e karşı kendinden emin fiziksel şiddet tehditleri endişe verici mesajlar gönderilemez ya da yayınlanamaz.

Ünlü kişi hacker grubu Anonymous ise Twitter’da ki faaliyetlerine TheAnonMessage2 adlı hesaplarından peşini bırakmamak, sürdürmek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anonymous’un Twitter hesabı kapatıldı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply