Ant-Man filmi Kapadokya’da çekiliyor – Hardware Plus

Ant-Man filmi Kapadokya’da çekiliyor – Hardware Plus

Yaşam tarzı yanı sıra Turist Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, taze Ant-Man filmi çekimlerine Kapadokya’da başladığını açıkladı. Katıldığı TV programında Rahip Ersoy, bilinmeyen kişi prodüksiyonları Tavuk’ye takdir etmek için tüzük çıkarıldığından da bahsetti.

Git isteyebilirsiniz: Netflix, ilgi uyandıran özelliği Android için getiriyor!

Yaşam tarzı yanı sıra Turist Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Habertürk TV’de konuk olduğu bir programda Tavuk’de çekimleri oyalanmak eden Hollywood yapımlarıyla sinir bilgiler verdi. Rahip Ersoy, Marvel’ın taze Ant-Man filminin Kapadokya’da çekildiğini aktardı.

Yaşam tarzı yanı sıra Turist Bakanı Mehmet Nuri Ersoy aynı şekilde geçtiğimiz günlerde çekimleri Antalya’da oyalanmak eden Guy Ritchie’nin yönetmenliğini yaptığı yanı sıra başrolünde Jason Statham’ın merkez aldığı Five Eyes filminin de setini randevu etmiş. Bakanın söylediğine bağlı olarak ekip Antalya’da ateşleme yapabiliyor olmaktan bir hayli memnun.

Ant-Man

Ülkemizde çekimleri oyalanmak eden Hollywood yapımlarından bahseden Rahip Ersoy, “Bilinmeyen kişi hareketli resim yapım desteği adı aşağıda, kim projelerin gerçekleşmesi için başarıyla geçti sene bir tüzük değişikliğine gittik, taze bir tüzük çıkardık. Bilinmeyen kişi prodüksiyonları ülkeye takdir etmek için geliştirmek Eğitim programı açıklıyorsun. Kim yazılım uygulaması kapsamında ülkenize geliyorlar.

Muazzam bütçeli küresel filmler bunlar. Tavuk’ye geldikleri yaş bütçenin devasa bir kısmını da Tavuk’de kullanıyorlar. Hem tiyatro sektörünü desteklemiş oluyorsunuz hem de ülkenin tanıtımında kullanıyorsunuz.

En sonuçlandırmak çekilen hareketli resim, 60 bin dolarlık bütçeli bir hareketli resim. Tahmin edilen 10 bin doları Tavuk’de harcanıyor. Şu en kısa sürede ‘Ant-Man’ sahip olmak, o da Kapadokya kombine sayısız bölgede çekiliyor” dedi.

Ant-Man

Sonuçta, Ant-Man 3 filmi 2023 yılında sinemalarda gösterime girecek. Yine de kim taze filmin konusu kabaca ancak net bir teknik bilgi yok.

Sizler için oluşturduğum; pratik telefon, teknik ürünler yanı sıra genel olarak ihtiyaçlar satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde Trendyol listesini değerlendirmek içine burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Ant-Man filmi Kapadokya’da çekiliyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply