Antalya, Vestel ile ‘akıllanıyor’ – Hardware Plus

Antalya, Vestel ile ‘akıllanıyor’ – Hardware Plus

Antalya Şehir Belediyesi, Vestel ile organizasyon birliği yaparak çocukların, yaşlıların yanı sıra evcil hayvanların nerede olduklarını haber veren Güven fonu Çemberi projesini canlı geçireceğini açıkladı. Projenin detaylarının paylaşıldığı yakalama toplantısına Antalya Şehir Şehir Başkanı Menderes Türel, Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan katıldı.

Bilge modern direkleri kuruluyor

Güven fonu Çemberi projesi kapsamında Vestel vasıtasıyla geliştirilen fotovoltaik enerjisi ile satış elemanı ‘Endirek’ adlı bilge modern direkleri, Şehir Belediyesi vasıtasıyla Konyaaltı bölgesinde kurulacak. Bölgeye kurulacak 115 adet bilge direk çocukların, Alzheimer iyilik rahatsızlıkları olan yaşlıların yanı sıra evcil hayvanların bölge olarak gözlemlemek edilmesini sağlayacak çaba dahilinde Şehir Belediyesi çocuklara bileklik verecek, çocuklar (ya da temel ihtiyaç duyan kişiler) bilge direk Endirek’lerin oluşturduğu ‘güven fonu çemberi’ dışına çıktığında program uyarmak durumuna geçip alışkanlık üzerinden ailelere teknik bilgi iletecek.

Antalya’nın bilge modern kategorisinde güçlenmesini sağlayacak çaba, önümüzdeki yıllarda benzersiz organizasyon birlikleriyle daha da büyüyecek. Endirek’lerin ileri keşfedildi fotovoltaik panelleri elektrik enerjisi üretirken, gövdesindeki USB girişleri ile cep telefonu araçlar suçlama edilebilecek. İşbirliğinin devamında Vestel Çaba Ortağım çerçevesinde bilge ekranlar, bilge LED aydınlatma armatürleri, elektrikli araba suçlama istasyonları, bilge taşıma yanı sıra duraklar ile konumlandırma-bilgilendirme ekranları (digital signage) ürünleri ile Antalya bilge modern kategorisindeki yerini güçlendirecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Antalya, Vestel ile ‘akıllanıyor’ – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply