Antenli, AC destekli USB Adaptör Archer T4UH

Antenli, AC destekli USB Adaptör Archer T4UH

Medeniyet kablosuz Dünya çapında Ağ pazarının lideri TP-LINK, AC destekli USB adaptör modellerini artırıyor. Markanın son zamanlarda tasarım olan Archer T4UH, hem 802.11ac destekli, hem de dışarıda 2 antene kurucu. Üstelik 1200Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor.

Kablosuz Dünya çapında Ağ özelliği olmayan bilgisayarlara kim özelliği kazandıran USB adaptörler, aynı şekilde daha modası geçmiş kablosuz Dünya çapında Ağ standardına kurucu bilgisayarlarda da son zamanlarda yaratılış standartlara vardiya ilgili kullanılabiliyor. TP-LINK’in son zamanlarda tasarım de 802.11ac desteği olmayan bilgisayarları kim standarda terfi ettiriyor. Archer T4UH, kristal netliğindeki 5GHz mühür ileri 867Mbps, 2.4GHz bandında 300Mbps kablosuz oran aracılığıyla toplamda 1200Mbps seç uzun hızlara ulaşabiliyor. Kim sayede en vahşi uygulamalar için pozitif olan USB adaptör, HD video klip, sanal lig seç uzun oran gerektiren uygulamalarda etkinlik düşmesi yaşanmadan uygulamanın keyfini çıkarmayı sağlıyor.

Uzun kazançlı 2 dışarıda anteni aracılığıyla çok daha hızlı çalışmalar alışverişi sağlayan öğe, sıradışı bir WPS tuşuna basarak kolaylıkla kurulup, uygun şekilde kablosuz şifreleme yapabiliyor. USB 3.0 desteğine kurucu olan Archer T4UH, çalışmalar aktarımında USB 2.0’a bağlı olarak 10 kırışık çok daha hızlı ve ayrıca geriye dönük olarak USB 2.0 cihazlarla da bağlı kalarak.  Uzun kazançlı bir USB adaptör olan Archer T4UH, bilgisayarlara daha sessiz bağlanabilmesi için 1 ölçü uzunluğunda USB 3.0 kablosu aracılığıyla hep birlikte satışa sunuluyor. Yenilikçi ve ayrıca enfes tasarımı aracılığıyla düz ve ayrıca ofislerde rahatlıkla kullanılabilecek olan ürünün öğüt vermek edilen dönüştürme fiyatı ise 159 TL (KDV entegre).

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Antenli, AC destekli USB Adaptör Archer T4UH

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply