Anthem, Bioware tarafından tamamen yenileniyor – Hardware Plus

Anthem, Bioware tarafından tamamen yenileniyor – Hardware Plus

Geçtiğimiz dönemde kullanıcılar tarafından devasa bir coşkuyla amaçlanan fakat beklentileri şüphesiz karşılamayan Anthem, Bioware tarafından geri yükleme revize ediliyor.

Şubat ayında, Bioware kurucusu Casey Hudson video oyunu “Geri yükleme keşfetmeyi” planladığını açıklamıştı. Inanılmaz geçmeden tonit Anthem’in revize süreci çevresinde organizasyon tarafından bir Blog yazısı yayınlandı. Kolay erişilebilir Blog yazısı oyunun geri yükleme yapımı içerisinde, yapımcıların bildirmek edeceği noktaları barındırıyor. Anthem’in devasa bir beklentiyle kullanıcılara sunulduğunu ve ayrıca yeteri {kadar} mükemmel olmadığını kabullenen organizasyon, video oyunu daha oynanabilir hale geçmek için yayınlanan güncellemelerin uygun olmadığının da dikkatli. Kararlı 30 ünlü bir ekibin iyileştirme çalışmasında yükümlülük aldığını bildiren Bioware prototipleri, hüsrana uğrayan oyuncularla genellikle genellikle paylaşacağını da aktarıyor.

İlginizi çekebilir: Haftanın Steam tamamen ücretsiz lig ve ayrıca indirimleri -2

Bütün detaylar düşünüldüğünde revize sürecinin beklenenden istisnai olarak daha yüksek süreceğini bildiren üretici, elde edilebilir ekiple sık sık düşünce alışverişi yaptığını ve ayrıca kullanıcılara en iyiyi sunmak bölüm ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. EA’in sık pratik olarak bütün oyunlarında hizmetçi bazlı kriz yaşadığını düşündüğümüzde, burada listeleniyor üretici firmadan istisnai olarak dağıtımcı olan EA’e de fazlasıyla sorumluluk düşüyor.

Lig başlangıçta belirgin betasında günlerce kullanıcıların giriş yolu yapamaması ve ayrıca hizmetçi sorunları nedeniyle oyuncuların stabil bir yeterlilik yakalayamaması yüzünden topa tutulmuştu. Kendini bir kez daha eden lig yapısı sebebiyle geri yükleme revize edilmesi planlanan Anthem, umuyoruz ki gelecekte kayda gerçekten değer değişimler yakalar ve ayrıca kullanıcıları müteşekkir eder.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Anthem, Bioware tarafından tamamen yenileniyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply