Anthem için artık herhangi bir geliştirme yapılmayacak!

Anthem için artık herhangi bir geliştirme yapılmayacak!

Anthem için geliştirme süreçleri ve ayrıca planlar sonlandır oldu. Mutsuz yaratan lig için artık herhangi bir geliştirmek ve ayrıca geliştirme yapılmayacak.


Bkz isteyebilirsiniz: Oppo Find X3 serisi için oran listesi ortaya sonuç!


EA, Anthem için antik tavsiye yer değiştirme attı!

Organizasyon dünyasının toparla dönemlerde ata yıldızı, “dinamik” oyunlar. Organizasyon içi eklenen son zamanlarda Yine bir başka yük aracılığıyla dinamik tutulan yapımlar oyuncuları da kendilerine {bağımlı} hale getirmeyi amaçlar. Warframe, Marvel’s Avengers iyilik etkili çalışmayı durdur birkaç örneği olan kim kategoride bir yarışmacı veda ediyor. BioWare elinden çıkan Anthem artık geliştirilmeyecek. 2019 yılında çıkan yine de düşün kırıklığından öteye gidemeyen yapım için planlanan her neyse sonlandır oldu.


Bilge telefonunuzu geçiş istiyorsunuz fakat ideal varyasyon mi bulamıyorsunuz? Sizler için oluşturduğumuz oran etkinlik canavarı ürünlere, Hepsiburada ve ayrıca Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz!


Hali hazırda Anthem için bir yeniden inşa yapım planlayan EA önderliğindeki kurumsal, oyunun bir nevi “sonlandır” edildiğini hayranlarına aktardı. Yine de sonlandır sebebi olarak kurumsal Covid-19‘u gösterdi. BioWare yetkilisi Christian Dailey, hediye pandemi şartlarında aktivite geliştirmenin uygulanabilir olmadığını belirtti. Şaşkınlıkla karşılanan kim açıklamanın ardından, EA‘in oyundaki çarpışma nedeniyle sonlandır kararı aldığı suçlama edildi. Kim gelişmelerin ardından oyuna son zamanlarda bir web içeriği eklenmesi yapılmayacak. Yine de oyunun sunucularının görünür kalacak. BioWare firması ise ortaya çıkan bilgilere bağlı olarak, Dragon Age ve ayrıca Mass Effect serilerine yoğunlaşacak. Kim oyunların Covid-19 salgınından etkilenmediği ortaya sonuç.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anthem için artık herhangi bir geliştirme yapılmayacak!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply