Anthony Pompliano: “Bitcoin zayıf ellerden güçlü ellere geçti” – Hardware Plus

Anthony Pompliano: “Bitcoin zayıf ellerden güçlü ellere geçti” – Hardware Plus

Morgan Creek Digital Assets‘in kurucusu Anthony Pompliano, oyalanmak eden maliyet düzeltmesi aracılığıyla Bitcoin’in zayıf ellerden güçlü ellere geçtiğini söyledi.

Bitcoin, sonuçlandırmak farklı haftada bütün zamanların en uzun seviyelerini kırarak tahmini 42.000 dolara ulaşan maliyet performansıyla dünyayı etkiledi. Başarıyla geçti uzun yıllar başlayan büyümenin PayPal Holdings Ltd, organizasyon zekası şirketi MicroStrategy Incorporated yanı sıra Grayscale Capital de kombine aslında olmak üzere Wall Street firmalarının kripto parayı dramatik benimsemesinden beslendiği bilinen. Kim firmaların devasa miktarda Bitcoin satın alması, kripto paraya varlıklar yapmayı daha muhteşem hale getirdi. Perakende yatırımcılar da FOMO’larını öldürmek için trene katıldı. Hem iç hem de perakende yatırımcıların birleşik uçmak eylemleri, zaten tehlike aşağıda olan bir maliyet bölgesi olan Bitcoin’i bir zaman dilimi 38.000 doların ileri tuttu. Bitcoin bir aydan geçici bir zaman dilimi sağa tahmini 20.000 para yer değiştirme ettikçe, sayısız Bitcoin yönetici varlıklarında kazançlar gördü. Maliyet düşüşünü kripto paradan kazanç banliyö bölgesi yatırımcılar vasıtasıyla yapılan bir satışla ilişklendirmek başarılabilir. Yine de Anthony Pompliano, kim satıcıların birçoğunun kripto varlıklarını terk ettikçe, gelecekte daha devasa bir hamle gören yanı sıra böylece bonus teklifi ödünç almak eden yatırımcıların eline geçtiğine inanıyor.

Ile anlaşma ne {kadar} devasa gidiyor?

Bitcoin istisnai olarak çirkin maliyet dalgalanmalarıyla kişilik olsa da, oyalanmak eden kim düzeltmenin ne {kadar} devasa olacağını spekülasyon etmek akıllara durgunluk veren muhtemelen. Dizi 2017 yılında BTC geri vasıtasıyla kırılarak geçmiş ATH’a ilk sallamıştı. Kim düşüşün ne {kadar} vaktinden önce gideceği kestirilemese de bazı prosedür göstergeler yükselişin yerel olduğunu söylüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Anthony Pompliano: “Bitcoin zayıf ellerden güçlü ellere geçti” – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply