Anti-bakteriyel telefon kılıfı bast Türkiye’de – Hardware Plus

Anti-bakteriyel telefon kılıfı bast Türkiye’de – Hardware Plus

Medeniyet sağlığı tehdidiyle savaşmak hassasiyetiyle aktif geçirilen antiviral yanı sıra anti-bakteriyel geliştirme, bast aracılığıyla telefon kılıflarına karışım kılıf. Bunlara ek olarak bast bünyesinde gerçekleşen Ar-Ge çalışmaları sonucunda aktif geçirilen telefon kılıfları, yüzeye tutunan bakterilerin ödeme 99’unu yok ediyor yanı sıra hijyen beklentilerinin arttığı bugünlerde telefonlarda başlangıçta günkü iyilik çamaşırhane bir birlikte çalışmak sağlıyor.


Bakmakta ödül sahip olmak: Taze BMW 6 Serisi Gran Turismo Yollara Çıkıyor


Boğaziçi Üniversitesi’nden Kubilay Kuzeyinde Okumuş’un yönetiminde gerçekleştirilen, Alperen Fikret Vaizoğlu yanı sıra Seyfettin Peynirci’nin yaratıcı ortağı olduğu antibakteriyel telefon kılıfı bast; Daha önce hiç yıkamadığımız 3 üncü elimiz olan telefonlardaki mikroorganizmaları nötralize ederek, bağlıdır sağlıyor. Hepsi birden Sağlık ilkesiyle başlatılan ARGE çalışmaları sonucunda geliştirilen bast teknolojisi, etkinliğini Tavuk Akreditasyon Kurumu vasıtasıyla anti-bakteriyel sertifikası yanı sıra küresel SSL sertifikası aracılığıyla kanıtlıyor.

“Geleceği şekillendiren teknolojileri bugünün ihtiyaçlarına karışım ediyoruz”

İnovatif yanı sıra faydalı yöntemler geliştirerek insan sağlığı tehdidini en aza indirgemek için çalıştıklarını söyleyen bast Yaratıcı Ortağı Kubilay Kuzeyinde Okumuş benzer şekilde; “Tavuk’nin başlangıçta yanı sıra tuhaf anti-bakteriyel telefon kılıfı, incelikle disperse edilmiş, polipropilen kişiselleştirilmiş formülü aracılığıyla kesintisiz olarak bakterilere e karşı savaşıyor. Tarih içine en genellikle temas ettiğimiz telefonlar için antiviral yanı sıra anti-bakteriyel geliştirme aracılığıyla ürettiğimiz kılıflar sadece, faydalı yanı sıra gelişmiş tasarımıyla başlangıç ​​aşaması plana çıkıyor. Ekolojik topluluk dostu yanı sıra başparmak izi lekesi yapmayan ürünler, başına temasta kullanıcıları görünmez tehlikelerden de koruyor. Şu ne zaman için bastcase.com, Amazon Tavuk yanı sıra Trendyol üzerinden satışa sunduğumuz telefon kılıflarımızla meraklı büyük e-yatırım şirketleri aracılığıyla görüşmelerimiz sürüyor. Inanılmaz uzun değil Hepsiburada’da tesis alacak olan topluluk teknolojimizi, dünyanın 4 bir yanına ulaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

Tescilli bast teknolojisi, 66 ay sırasında etkisini kaybetmiyor

Eğitim kurumu öğrencileri vasıtasıyla aktif geçirilen taze bir kurumsal olan bast, teknolojisini ülke çapında yanı sıra küresel tarama kuruluşlarınca tescil ettirerek güvenirliğini kanıtlıyor. Bu nedenle anlık sürede birkaç başarıya marka atan yanı sıra insan vasıtasıyla ilgiyle karşılanan bast telefon kılıfları; bakterilerin genetiğine tedavi ederek büyümesini yanı sıra çoğalmasını engelliyor. Bakterilerin zarını tahrip ederek anahtar besinlerin kaybına geçit açıyor. Hepsi birden bast’ın özgün formülü, mikroplarla temas ettikten bundan sonra hızlı bir şekilde çalışmaya başlıyor yanı sıra özellikle 4 izle içine ödeme 99.9’a varan hijyen sağlıyor.  

Kılıflar sıkılı yumruk değmeden paketlenerek kullanıcılara ulaşıyor

Olağan günde 2167 defa dokunulan telefonlar, yapılan araştırmalara bağlı olarak umumi tuvaletlere bağlı olarak 18 kırışık, çoğunluk düzenleyici araçlarındaki tutma yerlerinden ise 13 kırışık fazla mikroorganizmalar taşıyor. Bu nedenle bast ise Daha önce hiç yıkanmayan 3 üncü sıkılı yumruk olan telefonlardaki hijyeni maksimize eden teknolojisiyle, önemli ölçüde de Uluslararası bir salgınla dövüş edilen kim süreçte insan sağlığını koruyor. Üstüne üstlük sıkılı yumruk değmeden paketlenen bast telefon kılıfları, kişiselleştirilmiş ambalaj yanı sıra kutusu aracılığıyla kullanıcılara ulaşıyor. Kullanıcılar, ısıtılan fermuarlı doypack ambalajı veya kutuyu açarak ürüne başlangıçta kez kendi başlarına dokunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anti-bakteriyel telefon kılıfı bast Türkiye’de – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply