Anti-Drone sistemler geliyor!

Anti-Drone sistemler olay!

Toparla dönemin gözde uzmanlaşmış cihazlarından bir birey insansız sıcaklık araçları ya da anlaşıldı adıyla Drone‘lar. Çeşitli özel niyet için kullanılabilen Drone‘lar, önemli ölçüde ileri video kamera kuruluş hinterlandı modelleri sayesinde fotoğrafçıların havadan geçmiş yaparak heyecan verici fotoğraflar yanı sıra videolar kaydetmesine olanak tanıyor.

Bunu söyledikten sonra tabii ki Drone’ların önemli ölçüde niyetle kullanıldığı şekiller de sahip olmak. Örneğin geçtiğimiz günlerde California’da çıkan bir yangında tur gerçekleştiren yanı sıra itfayecilerin işini zorlaştıran bir Drone haber konusu gel, daha bundan sonra ABD’de itfayecilere “Drone düşürme yetkisi” verilmişti. Tabii ki kim durum Drone’ların kötüye kullanılması örneklerinden özel bir birey. Son zamanlarda disiplin evlerine Drone aracılığıyla uyuşturucu sokmaya satış elemanı birkaç dünya görmüştük. Aynı şekilde Drone’ların silahlandırılıp, video kamera aracılığıyla yasa dışı bölgelerde gezinebilmesi de bir çeşitli diğer önemli ölçüde durum.

İşte bütün kim Drone’ların kötüye istihdam imkânları sonrası şu bir kez ABD’de anti-drone sistemler gündemde. Wall Street’in raporuna bağlı olarak şimdiden 3 özel hizmet sağlayıcı kim sistemlerin geliştirilmesi için istatistik yapıyor. Bazı sistemler yayın yapmak dalgalarını yoluyla Drone’u “hackleyip” bozma ya da çağrı becelerini önlemek üzerine kuruluyken, bazı uzun yoğun lazer cihazı sistemleri 500 metreden yükselen drone’ları yok etmek üzerine kurulu.

antidronelaser

Wall Street Journal’ın anti-drone sistemleri hakkındaki 2 dakikalık videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Anti-Drone sistemler geliyor!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply