Antivirüs yazılımlarında hangi ayarlar varsayılan olarak açık olur ve neden?

Antivirüs yazılımlarında hangi ayarlar varsayılan olarak açık olur ve tetikleyici?

Antivirüs yazılımları, bilgisayarların hayatımıza girdiği başlangıçta yıllardan kim yana virüslerden korunmak için kullandığımız yegane strateji. Tanınmış 1980′lere dayanan antivirüs yazılımları, tabii ki doğan teknolojiyle birbirleriyle yıllar içerisinde geliştirme geçirdi. Hem ortaya çıkan enfeksiyon türlerinin değişmesi, hem de ağ çağıyla birbirleriyle online parasal iyilik taze güvenlik ve güvenlik ihtiyaçlarının doğmasıyla antivirüs yazılımlarının tarihsel olarak sunduğu özelliklerle bu gece sunduğu özellikler ortasında inanılmaz şekilde ayrım sahip olmak. Peki, antivirüs yazılımlarında hangi ayarlar varsayılan olarak açık olur ve bunun nedeni nedir?

Kim yazımızda, antivirüs programlarının genelinde merkez yerleşim bölgesi güvenlik ve güvenlik seçeneklerine çok yakından bakacağız. Kim sayede günümüzde BitDefender iyilik artırılmış antivirüs programlarında olduğu iyilik, bir antivirüs yazılımında olması gereken çok önemli dinamikler sıralamış olacağız. Günümüzün ihtiyaçlarını düşündüğümüzde, BitDefender’da merkez yerleşim bölgesi bütün öldürücü yazılımlara e karşı dürüst gerçek zamanlı gözetim, ransomware koruması, Kimlik hırsızlığı ve tarayıcı güvenliği, webcam koruması iyilik özellikler öne çıkıyor.

Tehlikeli yazılım uygulaması koruması

Günümüzde kullandığımız antivirüs programlarını ihtiyatlı telefonlara benzetebiliriz. Bunu göz önünde bulundurarak ihtiyatlı telefonların önemli amacı kelimenin tam anlamıyla telefon görüşmelerimizi gerçekleştirmektir. Bunu söyledikten sonra davranış dünyası sayesinde ihtiyatlı telefonumuzla çağrı haricinde pek istisnai olarak nokta için kullanıyoruz. Antivirüs yazılımları da birkaç türünün tek örneği karakteristik sunuyor olsa da çok önemli işlevleri bilgisayarınızı öldürücü yazılımlardan korumaktır. O nedenle hangi antivirüs yazılımını kullanıyor olursanız olun, varsayılan olarak açık olan yegane işlev öldürücü yazılım uygulaması korumasıdır.

Tehlikeli yazılım uygulaması dediğimizde özel virüslerden işaret etmek etmiyoruz. Virüslerle birbirleriyle trojan ve casus yazılımları iyilik bilgisayarınızı ya da bilgisayarınızın içerisindeki verilerinizi cazibe yerleşim bölgesi bütün öldürücü yazılımlar kim gruba entegre. Bunlara ek olarak kullandığınız antivirüs yazılımında sözünü ettiğimiz korumanın dürüst gerçek zamanlı olması da kapsamlı. Zira dürüst gerçek zamanlı korumaya yaratıcı olmayan antivirüs programlarımda, öldürücü yazılımların tespiti için bütün bilgisayarın taranması gerek. Bunu söyledikten sonra dürüst gerçek zamanlı gözetim olduğunda, yazılım uygulaması güçlü olarak bilgisayarınızdaki dosyaları tarar ve öldürücü bir hastalık gördüğü anda aktivite alarak sizi korur.

Tarayıcı güvenliği, ransomware ve çeşitli diğer Yine bir başka gözetim dinamikler

Kullanıcıların güvenliğini gözdağı vermek eden unsurların birçoğu internette merkez alıyor. O nedenle ünlü antivirüs programlarının birdenbire birdenbire onlar, tarayıcı güvenliği aracılığıyla birbirleriyle kullanıcıların internette karşılaşabilecekleri öldürücü yazılımlara e karşı gözetim sağlıyor. Yazımızın başında doğan teknolojiyle birbirleriyle virüslerin ve çeşitli diğer öldürücü yazılımlarınn da geliştirme geçirdiğini söylemiştik. Bunun en çekici örneği sonuçlandırmak yıllarda milyonlarca bilgisayarı yankı altına yerleşim bölgesi ransomware ya da Türkçe adıyla fidye yazılımları.

Bu gece ünlü antivirüs programlarının birçoğunda ransomware koruması varsayılan olarak proaktif olarak bir moda kullanılıyor. Çok kendi içerisinde de türlerine bağlı olarak kontrast gösteren fidye yazılımları, hemen hemen bilgisayarınıza girdiğinde verilerinizi kitleyen ve açılması için sizden fidye isteyen bir öldürücü yazılım uygulaması türü. Fidye sık paranın izinin gözlemlemek edilmesini zorlaştırmak bölüm Bitcoin üzerinden gereklilik ediliyor. Bunu söyledikten sonra işin büyük ölçüde tarafı, bazı ransomware örneklerinde fidyeyi ödeseniz sihirbaz sizin için temel kullanışlılık taşıyan dosyalarınıza ulaşamayabiliyorsunuz. O nedenle günümüzün en kapsamlı antivirüs özelliklerinden birisi ransomware diyebiliriz.

Tabii ki internette kullanıcıların güvenlik ve güvenlik ihtiyacı duyduğu türünün tek örneği alanlar da sahip olmak. Örneğin sonuçlandırmak yıllarda artırma Kimlik bilgileri hırsızlığı ya da parasal işlemlerinde görülen bireysel istatistik hırsızlığı. O nedenle antivirüs yazılımlarında güvenlik ve güvenlik duvarıyla birbirleriyle tarayıcı güvenliği sık varsayılan olarak açık bir moda olay. Bu nedenle kullanıcılar özel dışarıda kaynaklardan gelebilecek öldürücü yazılımlara kesinlikle değil, ağ ileri karşılaşabilecekleri öldürücü yazılımlara da korunaklı olay.

Anti-izleyici

Anti-izleyici özelliği, kelimenin tam anlamıyla tarayıcı güvenliğinin içerisinde olduğu bir sorun. Çevirimiçi kişisel gizlilik sağlayan anti-izleyici özelliği, web sitelerinin sizinle stresli istatistik toplamasını engelleyerek bireysel istatistik güvenliği bölüm inanılmaz şekilde kapsamlı bir işlev görüyor. Ünlü birkaç antivirüs programında anti-izleyici özelliği varsayılan olarak açık olay. Bunu söyledikten sonra eğer gerçekten iyi (PL) bir antivirüs eğitim kursu kullanıyorsanız, hangi tarayıcıda kim özelliğin proaktif olarak olabileceğini seçebiliyor ve bu nedenle tuhaf bir tarayıcıya suçlu bulundu kalmıyorsunuz. Bu nedenle eğer bilgisayarınızda Firefox, Chrome ya da Opera iyilik tarayıcıları kullanıyorsanız, tümü için anti-izleyici özelliğini doğrudan edebiliyorsunuz.

Düzeni ve güvenlik ve güvenlik açıklarını doğrudan

Güçlendirilmiş antivirüs programları, bilgisayarınızı özel büyük ölçüde anlamlı yazılımlardan korumuyor. Aynı anda bilgisayarınızda güvenlik ve güvenlik kıtlık olabilecek noktaları da doğrudan ederek, daha önemli bir güvenlik ve güvenlik sunuyor. Sözünü ettiğimiz programlama bilgisayarınızın Windows güncellemesini, sistemin her şey hesaba katılırsa durumunu, uygulamaları ve bağlantılı olduğunuz Wi-Fi ağını doğrudan eder. Bu nedenle atlama güncellemeden dolayı bir güvenlik ve güvenlik açığına maruz kalmaz ya da bilmeden dikkatle olmayan bir Wi-Fi ağına bağlandığınızda yaralamak veya incitmek görmezsiniz. Antivirüs yazılımı, bütün kim konularda dürüst gerçek zamanlı bir doğrudan yapar.

Webcam koruması

Sonuçlandırmak dönemde antivirüs programlarında varsayılan olarak görmeye başladığımız bir çeşitli diğer kapsamlı karakteristik webcam koruması. Zira hem masaüstü PC’lerde hem de sanal olarak bütün dizüstü bilgisayar sistemi modellerinde webcam bulunuyor ve eğer bilgisayarımızı korumuyorsak, öldürücü yazılımlar aracılığı aracılığıyla webcam’e elde etmek Daha önce hiç de akıllara durgunluk veren kesinlikle değil.

Kim sorun öylesine kapsamlı ki, hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda Mark Zuckerberg’in ortaya çıkan bir fotoğrafında, dizüstü bilgisayarındaki webcam’i güvenlik ve güvenlik nedeniyle bantladığını ortaya çıkmıştı. Iyi haber güvenilir antivirüs programlarında {artık} kim karakteristik varsayılan olarak olay ve istenmeyen uygulamaların bağımsız kameraya ulaşması engelleniyor. Bunlara ek olarak birkaç antivirüs yazılımı, özel kameraya kesinlikle değil bilgisayarınızdaki dahili mikrofona erişimi de koruyarak, konuşmak kayıtlarının istenmeyen kişilere ulaşmasını engelliyor.

Anti-spam

Tehlikeli yazılımların kullanıcılara ulaşma yöntemlerinden bir diğeri de e-postalar. O nedenle ünlü yazılımlar, ransomware iyilik gözetim yöntemlerinin ve spam mailleri filtreleyen dinamikler de varsayılan olarak kullanıyor. Normalde bilgisayarınızda Microsoft Outlook ya da Thunderbird iyilik istemciler ileri satış elemanı kim anti-spam filtresi, {otomatik} olarak spam e-mailleri filtreliyor ve itibaren kutunuzu yıkama tutuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Antivirüs yazılımlarında hangi ayarlar varsayılan olarak açık olur ve neden?

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply