AnTuTu Ağustos’un 10 Amiral Gemisini Belirledi – Hardware Plus

AnTuTu Ağustos’un 10 Amiral Gemisini Belirledi – Hardware Plus

Tanınmış alışkanlık olan AnTuTu testinin geliştiricileri, geçmek Yaz ayları ayının sonuçlarını özetledi ve ayrıca en sert Android pratik telefonları seçti. En iyiler, zirve ve ayrıca arasında segmentlerin ve Çin pazarına referansla belirlendi. Qualcomm’un zirve düzey çipine yaratıcı pratik telefonlar, epeyce çok çok daha az sert bir platformla rakiplerini yenemediğinden son zamanlarda Çeşitlilik şok oldu

Ağustos Ayının En Şiddetli 10 Amiral Gemisi Bilge Telefonu(*10*)

AnTuTu sıralamasında zirve sıralarda olanaklar alamayan Snapdragon 888+ destekli amiral gemilerinden bahsediyoruz. Bu nedenle iQOO 8 Pro dakika sıradaydı ve ayrıca Xiaomi Mi Mix 4 özel dokuzuncu sırayı alabildi. Sıralamanın lideri, 864.614 puanla Black Shark 4 Pro olmaya işlem. Nubia Red Magic 6 Pro 3 üncü sırayı almayı başardı o da sıralamanın lideri tercih Snapdragon 888 işlemcisine yaratıcı.

Çeyrek ila 8. sıralar iQOO 8, OnePlus 9 Pro, Oppo Find X3 Pro, OnePlus 9 ve ayrıca realme GT’ye ait. Bütün modeller Snapdragon 888 temelinde çalışıyor ve ayrıca kim araçlar 12/256 GB bellek sunuyor ve ayrıca 806 1000 kredi notu sınırını aşıyorlar. Sonuçları 804 1000 puanı az bir farkla aşan en sert 10 Yaz ayları amiral gemisi sıralamasını Vivo X60 Pro+ aracılığıyla kapatıldı.

 

 

Ağustos Ayının En Şiddetli 10 Ile çevrili Kurs Bilge Telefonu(*10*)

Ile çevrili Eğitim sınıfı araçlar orta en sert olanların sıralamasına bakacak olursa; Xiaomi Mi 11 Youth Edition zirvedeydi. Snapdragon 780G işlemcisi sayesinde 530.657 kredi notu almayı başardı. İkinci ve ayrıca 3 üncü sıralarda Honor 50 Pro ve ayrıca Honor 50 vardı; Snapdragon 778G işlemcisi kim cihazlarda kullanılmakta.

Çeyrek ve ayrıca 5. sırayı Dimensity 900 ve ayrıca Dimensity 820 işlemcili modeller olanaklar almakta. Özellikle Oppo Reno 6 5G ve ayrıca Redmi 10 X 5G. Altıncıdan onuncu sıraya {kadar}: Realme Q3 Pro, Oppo K9 5G, iQOO Z3, Huawei Nova 8 Pro ve ayrıca Nova 8 cihazları bulunmakta. Listedeki başlangıçta 3 varyasyon Snapdragon 768G işlemcisini ve ayrıca sonuçlandırmak ikisi varyasyon ise Kirin 985 işlemciye yaratıcı.

Istatistik çalışmalar süresi 1 Ağustos – 31 Ağustos 2021 arasıdır. Listedeki sonuçlar, en uzun puanlar yerine hesaplanan ortak puanlardır ve ayrıca sıradışı bir modelin istatistikleridir. Tuhaf bir varyasyon için birden fazla varyasyon varsa Listedeki depolama alanı kapasitesi sürümü, en uzun puana yaratıcı sürüme dayanmaktadır.

Snapdragon 888 Plus’ın piyasaya sürülmesiyle Android kampı acımasız bir yükseltme almaya başladı; yaklaşık Bir çift kategoriye ayırabiliriz. Bir birey, Xiaomi MIX 4, Honor Magic 3, iQOO 8 Pro ve ayrıca çeşitli diğer modeller tercih yinelemeli yükseltmelerdir; diğeri çok küçük Sürümün güncellenmesi ve ayrıca çekirdeğin değiştirilmesi öncülüğünde; özel bazı detayların değiştirildiğini söyleyebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu Ağustos’un 10 Amiral Gemisini Belirledi – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply