AnTuTu, Android tabanlı en iyi işlemciler listesini yayınladı –

AnTuTu, Android tabanlı en iyi işlemciler listesini yayınladı –

AnTuTu bu gece ağ sitesinde, Android telefonlarda olarak kullanılmak için üretildi birkaç yonga kümelerinin performanslarını ilgili listeyi olağanüstü bir estetik aracılığıyla yayınladı. Bir mermi aşağıda listelenen işlemcilerin bulunduğu estetik, en zirve kısımda en iyi performansı barındıran işlemciyi gösteriyor.

Önemli ölçüde Snapdragon 865 yanı sıra Samsung’un Exynos 990 işlemci çipi modelinin uyar baştan çıkarıcı yerlere yaratıcı olduğu listeleme daha erken tartışılan hangi işlemci çipi daha iyi sorusuna da yanıt veriyor. Listede avantajlı fiyatlandırmasıyla uyar çeken Mediatek Dimensity 1000+ sürüm de, {pahalı} rakiplerine yaklaşarak gücünü gösteriyor. İlk 5 sıralamasında 3 adet Snapdragon sürüm gördüğümüz listede yaygın Snapdragon rakibi olarak duyurulan Exynos modellerinin geride kaldığını görüyoruz.

İlginizi çekebilir:Arasında seviyenin en iyi işlemcisi hangisi? Snapdragon vs. Kirin vs. MediaTek 

Yonga testleri arasındaki sonuçlar, özdeş yonga setini kullanan ekipman ile çevrili yapılırken, cihazlardaki göster geliştirme hızı yanı sıra depolama alanı hızı tercih faktörler dikkate alınması gereken faktör alınmamış. Daha ziyade doğru yanı sıra adil etkinlik dizilimi için sıkı CPU yanı sıra GPU performansları genel merkez alınmış. Apple yonga setlerinin listede kaynak bulunmadığı sorusunu ise “Eğer A serisi işlemciler listeye kombine edilseydi en zirve noktada kalacaklardı” sözleriyle açıklayan AnTuTu yapı farklılıklarından da bahsetmiş.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu, Android tabanlı en iyi işlemciler listesini yayınladı –

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply